Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 42 (918) - 24 października 2012 arrow Dla nauczycieli - ciąg dalszy
Niedziela, 22 października 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycieli - ciąg dalszy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W poprzednim numerze publikowaliśmy listę nauczycieli nagrodzonych przez burmistrza Płońska i starostę - dziś obiecana lista nagrodzonych przez pozostałe samorządy, kuratorium i ministerstwo.

 NAGRODZENI – SAMORZĄDY
Gmina Baboszewo: Wiesław Kupniewski (dyrektor ZS Polesie), Ewa Kociuber (wicedyrektor ZS Polesie).
Gmina Czerwińsk: Anna Dumińska-Kierska (dyrektor GZS Czerwińsk), Barbara Górnicka (dyrektor SP Grodziec), Janusz Majewski (dyrektor SP Goławin), Agata Szczepańska (dyrektor SP Radzikowo), Barbara Wdowiak (dyrektor SP Chociszewo).
Gmina Dzierzążnia: Franciszek Goszczyński (dyrektor ZS Dzierzążnia). Gmina Joniec: Bożena Jaworska (dyrektor ZS Joniec), Urszula Pilśnik (dyrektor SP Królewo).
Gmina Naruszewo: Elżbieta Bielicka (nauczyciel SP Radzyminek), Iwona Grabowska (dyrektor SP Zaborowo).
Gmina Nowe Miasto: Edyta Jakubowska (dyrektor ZS Nowe Miasto), Agnieszka Turadek (dyrektor SP Gościmin Wielki).
Gmina Płońsk: Elżbieta Skocińska (dyrektor SP Arcelin), Dariusz Urbański (dyrektor ZS Siedlin), Marek Mioduszewski (dyrektor ZS Lisewo), Grzegorz Grąbczewski (nauczyciel ZS Lisewo), Monika Grąbczewska (nauczyciel ZS Siedlin).
Gmina Raciąż: jeszcze nie przyznano.
Gmina Sochocin: Małgorzata Tomaszek (dyrektor SP Kołoząb), Beata Grabarczyk-Tomaszewicz (dyrektor ZSiPS Sochocin), Krzysztof Dzięgielewski (nauczyciel ZSiPS Sochocin), Elżbieta Makówka (nauczyciel ZSiPS Sochocin), Anna Twardo (nauczyciel SP Kołoząb), Justyna Załęcka (nauczyciel SP Smardzewo).
Gmina Załuski: Ewa Dylewska (dyrektor SP Stróżewo), Ewa Głuchowska (dyrektor ZS Szczytno), Ewa Siegieńczuk (dyrektor ZS Kroczewo), Joanna Wiśniewska (dyrektor SP Kamienica), Halina Ciarka (nauczyciel SP Stróżewo).
Miasto Raciąż: Roman Bieńkowski (wicedyrektor MZS Raciąż), Iwona Karpińska (nauczyciel MZS Raciąż).

NAGRODZENI – MINISTERSTWO, KURATORIUM
Nagroda Ministra Edukacji Narodowej: Ireneusz Cała (nauczyciel ZSO Płońsk).
Nagroda Mazowieckiego Kuratora Oświaty: Agnieszka Palińska (nauczyciel ZS nr 3 Płońsk).
Medal Komisji Edukacji Narodowej: Ewa Kiraga (wicedyrektor SP 3 Płońsk), Marzanna Szacherska (wicedyrektor SP 3 Płońsk), Renata Brzozowska (nauczyciel SP 3 Płońsk), Ewa Izydorczak (nauczyciel G 2 Płońsk), Zofia Lewandowska (nauczyciel SP 3 Płońsk), Krystyna Łazarska (nauczyciel SP 2 Płońsk), Anna Markowska (nauczyciel SP 2 Płońsk), Joanna Ostrowska (nauczyciel SP 2 Płońsk), Teresa Rębecka (nauczyciel SP 2 Płońsk), Maria Tarasiuk-Wasilewska (nauczyciel SP 2 Płońsk), Bogusława Walczak (nauczyciel GZS Czerwińsk), Anna Wójciak (nauczyciel SP 3 Płońsk), Mirosław Zieleniecki (nauczyciel G 2 Płońsk), Michał Walerysiak (wójt gm. Czerwińsk).
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry