Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 6 (882) - 8 lutego 2012 r. arrow Piątek bez nauki
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Piątek bez nauki Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuW piątek, 3 lutego nieczynny był Miejski Zespół Szkół w Raciążu (szkoła podstawowa i gimnazjum). O zamknięciu szkoły, z powodu dokuczliwych mrozów, zadecydował dyrektor Ryszard Kalinowski w porozumieniu z urzędem miasta jako organem prowadzącym.

Decyzja dyrektora oparta była na rozporządzeniu ministra edukacji w sprawie bezpieczeństwa i higieny w placówkach oświatowych, w którym czytamy, że: „dyrektor za zgodą organu prowadzącego może zawiesić zajęcia na czas oznaczony, jeżeli temperatura zewnętrzna mierzona o godz. 21.00 w dwóch kolejnych dniach poprzedzających zawieszenie zajęć wynosi -15 stoplni Celsjusza lub jest niższa”. W piątek, w raciąskiej szkole nauczyciele pełnili dyżur, na wypadek gdyby któryś z uczniów jednak przyszedł na zajęcia. (ap)

foto: Anna Piórkowska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry