Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Kolejny krok w karierze płońszczanki
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Kolejny krok w karierze płońszczanki Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Eryki „Sekrety makijażu”


Zdjęcie do artykułuEryka Sokólska i Jacek Grąbczewski tworzą zgrany duet prywatnie i zawodowo. Znani są w całej Polsce a pochodzą z Płońska. Ich najmłodszym, wspólnym dziełem jest książka „Sekrety makijażu”, która w poniedziałek, 17 października miała swoją premierę w warszawskim klubie Sketch.

Po udanym debiucie albumem „Makijaż fotograficzny” wizażystka Eryka Sokólska, z pomocą  fotografika Jacka Grąbczewskiego wydała kolejną książkę. Debiutujące 17 października „Sekrety makijażu” są propozycją skierowaną do wszystkich kobiet, które subtelnym, delikatnym makijażem lubią podkreślać swoją urodę, czy też zgodnie z obowiązującym kierunkiem mody błyszczeć na spotkaniach i imprezach w makijażu na specjalne okazje. Poprzednia książka, jak wskazuje jej tytuł, skierowana była głównie do osób pracujących po obu stronach obiektywu.

Ilustrowana wieloma fotografiami autorstwa płońszczanina książka „Sekrety makijażu”, napisana przystępnym językiem, zawiera praktyczne porady o tym, jak wykonać perfekcyjny makijaż stosownie do sytuacji czy danego typu urody, a także wskazówki, jak ukryć pewne niedoskonałości.
Jak twierdzi autorka tych porad, Eryka Sokólska - jest to publikacja skierowana do kobiet, które lubią bawić się makijażem, jest źródłem inspiracji i pomocą dla studentów szkół kosmetycznych i osób zajmujących się makijażem zawodowo.

Obok modelek, na potrzeby poradnika swojego wizerunku użyczyły znane polskie celebrytki: m.in. Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maja Bohosiewicz, Anna Popek, Grażyna Wolszczak czy Katarzyna Zielińska.

Z wieloma Eryka współpracuje na co dzień, a efekty jej pracy nad wyglądem gwiazd oglądamy niejednokrotnie na ekranach telewizorów, w spotach reklamowych, na wybiegach, w teledyskach i na stronach kolorowych gazet. Do fotografii okładkowej swojego wizerunku użyczyła Edyta Zając - polska modelka robiąca międzynarodową karierę.

Na premierze książki „Sekrety makijażu” także nie zabrakło gwiazd, m.in. Marzeny Rogalskiej, Katarzyny Glinki, Edyty Herbuś, Beaty Sadowskiej, Agnieszki Włodarczyk, Katarzyny Maciąg i wielu innych. Po uroczystym odsłonięciu okładki książki, panie które wzięły udział w projekcie Eryki i Jacka złożyły swoje autografy na niej i na pięciu egzemplarzach książki, które wezmą udział w licytacji na rzecz kampanii Avon Kontra Rak Piersi - Wielka Kampania Życia. Akcja została rozpoczęta w roku 1998 przez Avon Cosmetics Polska. Jej celem jest edukowanie i rozbudzanie świadomości społecznej na temat raka piersi, profilaktyka i realna walka z nowotworem.

Także każdy sprzedany egzemplarz książki Eryki Sokólskiej to dodatkowa złotówka na działania prowadzone w ramach tej kampanii. Książkę można obejrzeć i kupić na stronie www.sekretymakijazu.pl, w empikach i wybranych księgarniach.

Anna Piórkowska

foto: zbiory prywatne
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry