Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 39 (864) - 5 października 2011 r. arrow Szczeniaczki uratowane
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szczeniaczki uratowane Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Wyrzucone jak śmieci


Zdjęcie do artykułuSiedem małych szczeniąt znalazł przypadkowo mieszkaniec Jarocina (gm. Baboszewo) przy lokalnej drodze Arcelin-Ćwiklin. Szczeniaki zostały porzucone - właściciel zostawił je przy drodze w zalegających na poboczu śmieciach.

Mężczyzna, który znalazł szczeniaki telefonicznie powiadomił o swoim nietypowym odkryciu naszą redakcję mówiąc, że nie mógł przejść obok nich obojętnie, a na pewno wiele osób przed nim tak zrobiło. Na miejsce, na naszą prośbę, przybył od razu lekarz weterynarii Stanisław Szymczyk, który zabrał szczeniaki do swojej lecznicy w Płońsku. Teraz siedem małych stworzeń czeka na nowych, lepszych właścicieli.

Anna Piórkowska


foto: Anna Piórkowska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry