Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 39 (864) - 5 października 2011 r. arrow Spotkanie z wojewodą
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie z wojewodą Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Medale i bezpieczeństwo


Zdjęcie do artykułuWe wtorek, 27 września w płońskim oddziale Mazowieckiego Oddziału Doradztwa Rolniczego wojewoda mazowiecki, Jacek Kozłowski spotkał się z samorządowcami regionu płockiego i ciechanowskiego, wręczył również odznaczenia za długoletnią służbę policjantom z mazowieckich komend.

Wśród odznaczonych była płońska policjantka Izabela Ptasińska-Piechota (na zdjęciu), która otrzymała złoty medal za długoletnią, wzorową służbę, nadany przed prezydenta RP.

W spotkaniu z wojewodą i samorządowcami uczestniczył również  zastępca komendanta wojewódzkiego policji, Rafał Batkowski, który podsumował stan bezpieczeństwa na Mazowszu w pierwszym półroczu tego roku.

Batkowski mówił, że liczba przestępstw kryminalnych jest zbliżona do ubiegłego roku, co daje powód do zadowolenia ponieważ policja kontroluje przestępczość. Przestępczość nie narasta, ale problemem jest piractwo drogowe, jedno z największych obecnie zagrożeń. Liczba wypadków co prawda nie jest większa, ale więcej jest ofiar śmiertelnych.

Podczas spotkania z samorządowcami zaprezentowano także założenia programu bezpieczeństwa powodziowego w dorzeczu środkowej Wisły. Program będzie miał na celu zabezpieczenie tych rejonów przed powodzią.

Przedstawiono również raport z 4-letniej kadencji wojewody i zmiany ustawy o zarządzaniu odpadami, które wejdą w życie od przyszłego roku.

Katarzyna Olszewska

foto: Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry