Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Samorząd
Wtorek, 23 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Samorząd
Będzie ekobus Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuFundacja Pracy Narodów przystąpiła do konkursu w ramach programu Lech Starter - zgłaszając projekt zakupu elektrycznego busa. Konkurs polegał na internetowym głosowaniu. Projekt ekologicznego busa zyskał dofinansowanie w kwocie 100 tys. zł. W czwartek, 11 maja w płońskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa z powyższym faktem związana.

Na projekt zgłoszony przez Fundację Pracy Narodów zagłosowano blisko 35 tys. razy, co dało Płońskowi czwarte miejsce w konkursie - przed Bydgoszczą czy Warszawą. Prezes fundacji, Sebastian Szczepaniak mówił w czwartek, że elektryczny - czternastoosobowy - bus pojawi się w Płońsku na przełomie lipca i sierpnia a do końca września mieszkańcy będą mogli korzystać z niego nieodpłatnie.
Czytaj całość…
 
Wybiorą dyrektorów Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Płoński ratusz ogłosił konkursy na dyrektorów pięciu placówek oświatowych.

Konkursy zostaną przeprowadzone na dyrektorów czterech przedszkoli: P nr 1 przy ul. Kolejowej, P nr 2 przy ulicy Zacisze, P nr 3 przy ul. Wolności, P nr 5 przy ul. Wieczorków oraz na dyrektora SP nr 3 przy ul. Płockiej. Termin składania ofert minie 25 maja. (ko)
 
Jakie korzyści z karty seniora Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuPłońska Karta Seniora dla osób powyżej 60 roku życia oraz zatwierdzenie planu pracy - to główne tematy środowego, 10 maja, spotkania rady seniorów Płońska.

W obradach rady udział wziął burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który poinformował, że od kilkunastu dni obsługą rady seniorów zajmuje się biuro rady, które obsługuje radę miejską. Na wniosek przewodniczącego rady seniorów Janusza Rosiaka ich obsługą zajmie się pracownik biura Michał Żółtański. Do współpracy z seniorami skierowano również kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Marię Zembrzuską, która odpowiada za priorytetowe zadanie związane z wdrożeniem karty seniora na terenie miasta. Trwają rozmowy z krakowskim stowarzyszeniem „Manko”, które wprowadziło na terenie kraju Ogólnopolską Kartę Seniora.
Czytaj całość…
 
Świetlica do liftingu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Gmina Raciąż planuje remont świetlicy wiejskiej w Kaczorowach. Przetarg na wykonawcę remontu zaplanowano na 24 maja.

W zakres prac wchodzi m.in. wymiana dachu, instalacji elektrycznej i docieplenie ścian. Inwestycja ma być wykonana do połowy września. (ko)
 
Chętnych brak Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Nie było chętnych na zakup nieruchomości po byłej szkole w Kraszewie Gaczułtach (gm. Raciąż). Przetarg więc unieważniono.

W skład gminnej nieruchomości wchodzi budynek po szkole o powierzchni 377 metrów kwadratowych, budynek gospodarczy oraz ponad 60-arowa działka. Cenę wywoławczą w przetargu ustalono na 416 tysięcy złotych.

Zaplanowany na wtorek, 9 maja przetarg nie przyniósł jednak rozstrzygnięcia, ponieważ nie zgłosił się żaden oferent. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry