Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
Wtorek, 23 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Zderzyły się tiry Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
We wtorek, 9 maja na siódemce w Rybitwach (gm. Raciąż) ciężarowa scania uderzyła w tył tira tej samej marki. Nikomu nic się nie stało, ale usuwanie skutków zderzenia trwało kilka godzin. (ko)
 
Wtargnął łoś Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 13 maja przed północą do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na siódemce w Siedlinie (gm. Płońsk). Na jezdnię wtargnął łoś, w którego uderzyła mazda. Kierowcy nic się nie stało, zwierzę jednak zderzenia z autem nie przeżyło. Gdy mazda uderzyła w łosia, jadąca za nim toyota musiała gwałtownie hamować - wówczas w jej tył uderzył ford. Osobom jadącym tymi pojazdami także nic się nie stało. (ko)
 
Zapraszamy od poniedziałku Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Informujemy, że artykuły z nowego wydania Płońszczaka aktualizowane będą zawsze w poniedziałek (dostępne do czytania w godzinach popołudniowo-wieczornych).

Wyjątkiem są artykuły w dziale sport, które będą aktualizowane tak jak dotychczas – w czwartek.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry