Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
Poniedziałek, 23 października 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Wypompowywali! Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W minionym tygodniu strażacy odnotowali interwencje związane z zalanymi piwnicami i posesjami wskutek opadów deszczu. Wyciągali też karetkę pogotowia z grząskiej drogi.

W środę, 11 października straż pożarną wezwano do Sarbiewa w gm. Baboszewo, gdzie wskutek deszczu i niedrożnego przepustu podtopiony został budynek sklepu.  Również w środę strażacy interweniowali w Strzembowie w gm. Naruszewo, gdzie wyciągali z grząskiej drogi karetkę pogotowia.

Tego samego dnia woda podtopiła ulicę Pułaskiego w Sochocinie, a strażacy wypompowywali również wodę z dwóch podtopionych posesji w Milewie (gm. Sochocin). Dzień później wypompowywali wodę z zalanej piwnicy domu przy ul. Pułaskiego w Sochocinie.

W piątek, 13 października strażaków wzywano do zalanych piwnic budynków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płońsku i Akacjowej w Raciążu i podtopionej posesji w Niedarzynie (gm. Baboszewo).

W sobotę, 14 października strażacy wypompowali wodę z piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie. (ko)
 
Konary i drzewo Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W czwartek, 12 października strażacy usuwali konary drzew, które wiatr strącił na ulicę Pułtuską w Płońsku. Tego samego dnia usuwali drzewo z drogi w Karolinowie (gm. Nowe Miasto). (ko)
 
Noga z gazu! Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W czwartek, 12 października rano na krajowej siódemce w Kroczewie (gm. Załuski) doszło do dwóch następujących po sobie zdarzeń drogowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Policja informuje, że kierujący autem 43-latek z pow. olsztyńskiego po wyjściu z łuku drogi, przed skrzyżowaniem świetlnym, na którym na zmianę światła oczekiwały inne pojazdy, stracił panowanie nad kierownicą. Volkswagen, którym kierował, zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w barierki ochronne. Pasażerka pojazdu z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Zaledwie 5 minut później, w związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi tym zdarzeniem, za volkswagenem zatrzymał się opel, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gm. Załuski. W tył opla uderzył seat, kierowany przez 24-latka z Płońska. Kierująca oplem trafiła do szpitala. (ko)
 
Uderzył w tył Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W poniedziałek, 16 października po godzinie 8 doszło do kolejnego wypadku na siódemce w Kroczewie.

Według informacji płońskiej policji, kierujący daewoo, 66-latek z powiatu tucholskiego, uderzył w tył stojącego na światłach hyundaia, odbił się od niego i uderzył w opla, stojącego na lewym pasie. Obrażeń doznały dwie osoby, które przewieziono do szpitala. (ko)
 
Płonął śmietnik Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W niedzielę, 15 października straż pożarna interweniowała przy ul. Kopernika w Płońsku, gdzie palił się śmietnik. Przyczyną pożaru było podpalenie. (ko)
 
Wysypały się buraki Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 14 października straż pożarną wezwano do Ćwiklinka (gm. Płońsk), gdzie na drogę wysypały się cukrowe buraki.

Otworzyła się burta w ciężarowym renault z naczepą, z której spadły buraki. Zostały sprzątnięte. (ko)
 
Pomogli choremu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 14 października po godzinie 23 straż pożarną wezwano do budynku przy ul. Św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. W mieszkaniu był mężczyzna chory na epilepsję, który nie otwierał drzwi. Strażacy weszli przez okno balkonowe i udzielili mężczyźnie pomocy do czasu przyjazdu karetki pogotowia. (ko)
 
Z promilami do rowu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Sobotniej nocy (14/15 października) policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do miejscowości Krajęczyn w gm. Joniec, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego.

- Na miejscu okazało się, że 39-letnia kobieta jadąc od strony Idzikowic,  na prostym odcinku drogi zjechała do przydrożnego rowu, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo – informuje rzecznik prasowy płońskiej KPP, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Policjanci wyczuli od kierującej alkohol. Badanie na trzeźwość wykazało ponad 2,8 promila alkoholu. Pojazd, którym kierowała kobieta, został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, natomiast kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wykonania dalszych czynności. W czasie zatrzymania 39-latka była agresywna i utrudniała wykonywanie czynności policjantom. (ko)
 
Stopiły się przewody Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
We wtorek, 10 października straż pożarną wezwano do mieszkania przy ul. Zacisze w Płońsku, gdzie wskutek przeciążenia instalacji elektrycznej doszło od pożaru w przedpokoju.

Właściciel lokalu wyprosił strażaków, więc musieli wezwać policję i w jej asyście stwierdzili, że w przedpokoju stopiły się przewody elektryczne w tablicy rozdzielczej. Strażacy poinformowali o fakcie Spółdzielnię Mieszkaniową. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry