Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport
Wtorek, 23 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport
Jeszcze tylko miesiąc do zakończenia piłkarskiego sezonu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Walka już na całego

Zdjęcie do artykułuŻarty się skończyły. Zarówno ci walczący o awanse, jak i ci broniący się przed spadkami nie mają już dużego marginesu na błędy - finisz rozgrywek tuż, tuż.

Kolejne punkty Błękitnych

W niedzielne popołudnie Błękitni Raciaż powalczyć o kolejne czwartoligowe punkty udali się do Węgrowa, do słabo spisujących się wiosną Czarnych. Raciążanie wyszli na prowadzenie już w 10 minucie dzięki bramce strzelonej przez Tomasza Grudnia i jak się później okazało, był to jego dzień. Ten sam zawodnik ucieszył bowiem swoich kibiców ponownie w 24 minucie podwyższając wynik spotkania. Po zmianie stron gospodarze próbowali odwrócić losy spotkania i bardzo szybko (w 48 minucie) zdobyli kontaktowego gola. Jednak złudzeń nie pozostawił im rewelacyjny tego dnia Grudzień, który trafił do siatki węgrowian po raz trzeci i ustalił wynik spotkania na 3:1.
Czytaj całość…
 
Złoto na mazowieckich igrzyskach młodzieży szkolnej w przełajach Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Patryk Romanowski najlepszy na Mazowszu

Zdjęcie do artykułuJeden, ale za to złoty, medal zdobyli nasi reprezentanci na mazowieckich igrzyskach młodzieży szkolnej w biegach przełajowych. Najlepszym na Mazowszu został biegacz z SP 2 Płońsk, Patryk Romanowski, który wygrał rywalizację rocznika 2004.

32-osobowa (17 uczniów szkół podstawowych i 15 gimnazjalistów) reprezentacja szkół z powiatu płońskiego walczyła o medale mazowieckich igrzysk młodzieży szkolnej w biegach przełajowych, które 28 kwietnia zostały rozegrane w Ciechanowie.

Znakomicie w rywalizacji rocznika 2004 spisał się uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku, Patryk Romanowski, który został najlepszym wśród szóstoklasistów na Mazowszu.

- Tego dnia aura nie sprzyjała zawodnikom - relacjonuje opiekun Patryka, nauczyciel z SP 2 Dariusz Kowalski. - Temperatura była niska i padał deszcz. Po starcie Patryk od razu uplasował się w pierwszej trójce i biegł zgodnie z ustaloną wcześniej taktyką. Rywalizacja była zacięta i rozstrzygnęła się w samej końcówce. Na 50 metrów przed metą Patryk objął prowadzenie i skutecznie finiszował po złoto.
Czytaj całość…
 
Kolejnych pięć medali w piłkarskich mistrzostwach rejonu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dwa złota Baboszewa

Zdjęcie do artykułuPo wcześniejszych trzech medalach reprezentacji szkół średnich (dwa złota ZS 1 Płońsk i srebro dziewcząt ZS 2 Płońsk) miniony tydzień przyniósł kolejne duże sukcesy w piłkarskich mistrzostwach rejonu. Podwójnie złote zostało Gimnazjum Baboszewo, srebrne krążki zdobyły dziewczęta G 2 Płońsk i SP Mystkowo, a brąz wywalczyła męska reprezentacja G 1 Płońsk.

3 medale w poniedziałek

W poniedziałek, 8 maja, odbyły się dwa mistrzostwa rejonu. W Baboszewie grały gimnazjalistki, w Siedlinie dziewczęta szkół podstawowych. W obu przypadkach o medale walczyły po dwie reprezentacje z powiatu płońskiego.
Czytaj całość…
 
B&I wygrywa baboszewską ligę halowej piłki nożnej Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Finał ze Żmudą

Zdjęcie do artykułuFormalności stało się zadość i drużyna B&I Hydraulika Siłowa mogła już oficjalnie cieszyć się z wygranej tegorocznej edycji baboszewskiej halówki.

W minioną niedzielę rozegrano finałową kolejkę spotkań piętnastej edycji baboszewskiej ligi halowej piłki nożnej. Tradycyjnie na zakończenie rozgrywek zaproszono znaną osobę ze środowiska piłkarskiego - tym razem był to legendarny stoper reprezentacji Polski Władysław Żmuda.

Ale zanim doszło do oficjalnych dekoracji, rozegrano ostatnie spotkania. Już w drugim meczu liderujący zespół B&I wywalczył punkt w pojedynku z ADL i mógł już oficjalnie cieszyć się z wygranej tej edycji baboszewskiej halówki.
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa powiatu chłopców szkół podstawowych Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Tytuł dwójki

Zdjęcie do artykułuReprezentanci SP 2 Płońsk bezapelacyjnie zdobyli tytuł piłkarskich mistrzów powiatu.

Ostatni z piłkarskich turniejów o mistrzostwo powiatu płońskiego odbył się w czwartek (11 maja) w Płońsku. Walka o złoto wśród reprezentacji chłopców szkół podstawowych toczyła się między czterema drużynami.

Bezapelacyjnie najlepszą z nich okazała się SP 2 Płońsk, która wygrała wszystkie spotkania (2:1 z Sochocinem i po 4:1 z płońską trójką i Nowym Miastem) i pewnie zdobyła złoty medal.
Czytaj całość…
 
Tradycyjny mityng 3 Maja oraz mistrzostwa powiatu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Lekkoatletyczna środa

Zdjęcie do artykułuTradycyjny lekkoatletyczny mityng z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja odbył się w tym roku w środę, 10 maja.

Jednocześnie były to też mistrzostwa powiatu - wyniki (najlepsze trzy rezultaty) we wszystkich konkurencjach publikujemy poniżej. (r)

WYNIKI

MITYNG 3 MAJA (miejsca na podium)

Bieg na 100 m - młodziczki:
1. Zofia Szulc (MKS Durasan Płońsk) - 13.81; 2. Aleksandra Jaroszewska (G 1 Płońsk) - 15.04; 3. Marta Zdunowska (G Dzierzążnia) - 15.35.

Bieg na 100 m - kobiety:
1. Joanna Zakrzewska (ZS 2 Płońsk) - 15.10; 2. Karolina Dzierzbińska (ZS 1 Płońsk) - 15.37; 3. Beata Bielska (LO Płońsk) - 15.42.
Czytaj całość…
 
Sochocinianki siódme w igrzyskach Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Bez medalu w ręcznej

Zdjęcie do artykułuW miniony weekend mazowieckie igrzyska młodzieży szkolnej w piłce ręcznej gimnazjalistek odbyły się w Sochocinie.

W stawce ośmiu najlepszych drużyn na Mazowszu znalazły się piłkarki ręczne z G Sochocin, które przed własną publiczną chciały ukoronować swój okraszony wcześniejszymi sukcesami na szczeblu powiatowym i rejonowym sezon sukcesem w województwie.

Niestety, okazało się, że rywalki są jeszcze lepsze. W pierwszym spotkaniu sochocinianki 8:11 uległy G 2 Radzymin, potem wyraźnie lepsze (16:7) okazały się gimnazjalistki z Radziejowic. Na koniec gier grupowych sochocinianki 8:8 zremisowały z warszawską siedemnastką, i nie awansowały do decydującej fazy igrzysk. Ostatecznie zostały sklasyfikowane na siódmym miejscu.
Czytaj całość…
 
Deblowe mistrzostwa Płońska w tenisie stołowym Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Sobociński i Michalak

Zdjęcie do artykułuW sobotę, 13 maja, w płońskiej hali sportowej rozegrano deblowe mistrzostwa Płońska w tenisie stołowym.

Do rywalizacji przystąpiło siedem par, a ostatecznie deblowymi mistrzami Płońska zostali Roman Sobociński i Piotr Michalak. Tytuł wicemistrzowski wywalczyli Marek Kamiński i Waldemar Milczarek, a na trzecim stopniu podium stanęli Wojciech Wachol i Błażej Podolski.

Pozostałe miejsca zajęli: 4. Krystian Szajewski, Damian Szajewski; 5. Krzysztof Pietrzak, Mateusz Pietrzak; 6. Sławomir Wodzyński, Paweł Zakrzewski; 7. Paweł Brzeszkiewicz, Łukasz Brzeszkiewicz. (r)
 
foto: Łukasz Wielechowski

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry