Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport
Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport
Mnóstwo medali mistrzostw rejonu w halowej piłce nożnej Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Złoto, trzy srebra i dwa brązy

Zdjęcie do artykułuTegoroczne piłkarskie mistrzostwa rejonu za nami - rywalizowały już wszystkie szkolne kategorie. Nasze drużyny zgarnęły aż sześć medali. Ten najcenniejszy - złoty - i mistrzostwo rejonu wywalczyły gimnazjalistki z Baboszewa.

Sochocin - srebro, Baboszewo - brąz

W poniedziałek, 20 listopada, cztery najlepsze drużyny dziewcząt szkół podstawowych o mistrzostwo rejonu walczyły w Sochocinie.

W pierwszej serii gier SP Baboszewo bezbramkowo zremisowało z Opinogórą, a SP Sochocin 1:0 pokonał mławską jedynkę. Kolejne mecze przyniosły bezbramkowy remis w pojedynku baboszewianek z sochociniankami i wygraną (2:1) Opinogóry z Mławą. Ostatnie pojedynki decydowały o podziale medali.
Czytaj całość…
 
Tradycyjnie na płońskiej pływalni Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Popłynęli z Mikołajem

Zdjęcie do artykułuOgromnym powodzeniem cieszyła się ostatnia edycja cyklicznych zawodów „Pływaj ze Świętym Mikołajem”. W niedzielę, 3 grudnia wzięło w nich udział około 100 młodych uczestników z roczników 2005-2013.

Płońska pływalnia przeżyła w niedzielę prawdziwe oblężenie młodych pływaków, którzy stanęli w szranki w zawodach przeprowadzonych stylem dowolnym. Mikołajkowe zawody, które organizowane są dla dzieci cyklicznie, nie tracą na popularności.

Zorganizowali je: Pływacki Uczniowski Klub Sportowy Płońsk, Szkoła Pływania i Płetwonurkowania Roberta Goszczyńskiego, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, wsparci przez sponsorów, dzięki czemu każdy z uczestników (bez względu na wynik) otrzymał mikołajkowy upominek.
Czytaj całość…
 
Turniej kobiecej piłki nożnej w Baboszewie Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dwukrotnie Mustang

Zdjęcie do artykułuSobota, 2 grudnia, była dniem kobiecej piłki. W baboszewskiej hali sportowej odbyła się druga edycja turnieju o puchar wójta.

Osiem kobiecych drużyn zagrało w turnieju piłki nożnej o puchar wójta gm. Baboszewo. Pierwsza faza zmagań toczyła się w dwóch grupach, a do półfinału zakwalifikowały się obie drużyny reprezentujące gospodarzy. Orlęta II Baboszewo wygrały grupę, pokonując wszystkie rywalki (2:0 MKS Ciechanów, 3:0 Wkrę Bieżuń i 2:1 UKS Mustang Wielgie). Orlęta I, po dwóch bezbramkowych remisach (z Husarki Mochowo i Fuks Pułtusk) i wygranej 2:1 z Team Blana wyszły z grupy z miejsca drugiego. To niestety „zaowocowało” bratobójczym pojedynkiem w półfinale, który w regulaminowym czasie gry zakończył się bezbramkowym remisem, a w karnych lepsze (4:3) były Orlęta I. Ostatecznie jednak pucharu baboszewianki nie zdobyły, bo w finale lepszy (1:0) okazał się UKS Mustang Wielgie. A druga drużyna Orląt także nieudanie zakończyła turniej - przegrywając 0:1 w pojedynku o trzecie miejsce z Pułtuskiem.
Czytaj całość…
 
Nextnet z pucharem Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Andrzejkowa piłka

W niedzielę, 3 grudnia, odbył się piłkarski turniej andrzejkowy o puchar wójta gm. Nowe Miasto.

Wzięło w nim udział dziewięć drużyn, a pierwsza faza turnieju toczyła się w trzech grupach. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do decydującej fazy, a wygrani z meczów pucharowych zagrali między sobą o miejsca na podium, przegrani o miejsca 4-6.

Decydujące mecze o puchar były bardzo emocjonujące, a stawka wyrównana. Każda z drużyn wygrała po jednym spotkaniu i decydował bilans bramkowy.
Czytaj całość…
 
O piłkarskie mistrzostwo Płońska Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Licealistki z Rutek

Zdjęcie do artykułuCzwartek, 30 listopada, był dniem rywalizacji o mistrzostwo Płońska w piłce nożnej dziewcząt szkół średnich.

W mistrzostwach rozegranych w płońskiej hali sportowej wystąpiły cztery drużyny: dwie z ZS 2 (liceum i technikum), ZS 1 i LO.

Z tytułu cieszyły się licealistki ZS 2 (w składzie: Klaudia Adamska, Karolina Ciska, Wiktoria Ciska, Izabela Kuligowska, Aleksandra Możdżonek, Dominika Skolimowska, Sylwia Trybańska), które wygrały wszystkie spotkania. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja ZS 1, która przy identycznym dorobku czterech punktów co LO, miała lepszy bilans bramkowy. (r)
Czytaj całość…
 
O siatkarskie mistrzostwo Płońska Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Jedynka najlepsza

Cztery drużyny wystąpiły w siatkarskich mistrzostwach Płońska chłopców rocznika 2002-2004.

Mistrzostwa w płońskiej hali sportowej rozegrano w poniedziałek, 27 listopada. Zdecydowanie najlepszą okazała się pierwsza drużyna SP 1 (w składzie: Maciej Chwiłka, Bartosz Ciarka, Łukasz Czerwiński, Adrian Małecki, Szymon Prządak, Daniel Sękulski, opiekun Agnieszka Ferska), która bez straty seta wygrała wszystkie spotkania. Wicemistrzem została reprezentacja SP 4, która wygrała dwa spotkania, na trzecim miejscu uplasowała się druga drużyna jedynki (z jednym zwycięstwem), a na czwartym SP 2. (r)
 
Biliński w kadrze dziesięciolatków Legii Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Oskar zagrał z Manchesterem

Zdjęcie do artykułuW piątek, 24 listopada, drużyny rocznika 2007 warszawskiej Legii mierzyły się z rówieśnikami słynnych angielskich klubów: Manchesteru United i Manchesteru City.

W składzie warszawskiej drużyny znaleźli się najlepsi zawodnicy z ośrodków centralnych oraz lokalnych Legia Soccer Schools. A wśród nich jeden z płońskiej szkółki, prowadzonej przez Roberta Jadczaka, sochocinianin Oskar Biliński. Oskar zagrał w pomocy z MU (rywale wygrali 5:1), ale warto zwrócić uwagę, że Biliński dostał powołanie do kadry dziesięciolatków, mimo że jest o dwa lata młodszy. Brawo, oby to był jeden z pierwszych kroków na drodze do przyszłych występów w dorosłej Legii. (r)
Czytaj całość…
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry