Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Sobota, 19 kwietnia 2014 r.
Bieżący numer
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zapraszaŚwiąteczne miasto - stwórzmy wspólnie świąteczny klimat w Płońsku

W sobotę, 12 kwietnia o godz. 11.30 zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli do rynku miasta na podsumowanie konkursu wielkanocnego i ogłoszenie wyników. Następnie wspólnie ubierzemy świąteczne drzewko pracami zgłoszonymi na konkurs, wystawiony będzie spektakl „Wielkanocne tarapaty” a także odbędzie się kiermasz wielkanocny lokalnych twórców.

Bezpłatnie rozliczysz się z fiskusem

W każdy poniedziałek (do 28 kwietnia, z wyjątkiem Poniedziałku Wielkanocnego) w g. 16.15-17.30 w Bistro Qultura (ul. Płocka 39 obok ratusza), dyżur będą pełnić pracownicy Urzędu Skarbowego w Płońsku, którzy bezpłatnie pomogą wypełnić deklarację podatkową.

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku


Słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy 26 kwietnia o g. 11 do Marketu z kulturą (ul. Płocka 86) na kolejny wykład pt. ,,Potęga sztuki Rembrandta’’, który wygłosi Katarzyna Liwak-Rybak, doktorantka Instytutu Sztuki PAN, historyk sztuki Muzeum w Wilanowie.

Zapraszamy do Poczekalni na bezpłatne seanse filmowe!

UWAGA! Od kwietnia ,,Kino w Poczekalni’’ jest kontynuowane w tymczasowej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury - Markecie z kulturą mieszczącym się przy ul. Płockiej 86. Wstęp wolny!

Repertuar: 10 kwietnia (czwartek), g. 18.30 - „Intruz”; 11 kwietnia (piątek), g. 18.30 - ,,Z miłości do…”; 12 kwietnia (sobota), g. 18.30 - „Chce się żyć”.
 

Dom Kultury w Raciążu zaprasza


Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

11 kwietnia godz. 13.30 - jak uniknąć działań nieuczciwych przedstawicieli handlowych, którzy w podstępny sposób nakłaniają do zmiany dotychczasowego dostawcy usług telekomunikacyjnych?

Przyjdź do MCKSiR 11 kwietnia i dowiedz się jak nie dać się oszukać. Jest to działanie w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wychowanie przez kulturę

23 kwietnia, godz. 13 w ramach realizowanej przez Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji  kampanii pt.: „Wychowanie przez kulturę”, zapraszamy na spotkanie z autorem kontynuacji przygód Pana Samochodzika, Arkadiuszem Niemirskim - skierowane do starszych dzieci - uczniów podstawówek i gimnazjów.
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry
Artykuły z wydania nr 15 (992) - 16 kwietnia 2014 pojawią się na stronie w dniu 22 kwietnia, tymczasem zapraszamy do galerii internetowej oraz działu sport!