Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Piątek, 30 stycznia 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Coolturalne ferie z MCK

Dla tych, co ferie zimowe spędzają w domu, Miejskie Centrum Kultury ma propozycje zajęć teatralnych, artystycznych, muzycznych, plastycznych. Będą filmy, gry i inne niespodzianki... W naszych tymczasowych siedzibach: PoCoMiTo, w Markecie z kulturą, Bistro Qultura oraz na dworcu PKP czekają na was instruktorzy. Ferie w mieście nie muszą być wcale nudne.

28 i 30 stycznia (środa, piątek) - warsztaty teatralne - teatr cieni

g. 17.30-18.30 - Market z kulturą, Pracownia Teatru Sześciu Dębów. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży. Każdy cykl warsztatów zostanie zakończony pokazem. UWAGA! Zapisy: tel. 23 662 27 02 w. 16. Ilość miejsc ograniczona.

Bajki wszech czasów - godz. 11- Market z kulturą

28.01. (środa) - Dziwne przygody Koziołka Matołka; 29.01. (czwartek) - Dzielny Szeryf Lucky Luke; 30.01. (piątek) - Bajki z Mchu i Paproci.

Kino lektur szkolnych - godz. 13, Market z kulturą

28.01. (środa) - Pinokio; 29.01. (czwartek) - Lassie; 30.01. (piątek) - Dzieci z Bullerbyn.

Zapraszamy również na wieczorne seanse filmowe w Markecie z kulturą. Repertuar na miesiąc styczeń na plakatach i stronie MCK.

Jenga i inne gry logiczne

do 30 stycznia - od poniedziałku do piątku, godz. 10-15, Market z kulturą. Pogimnastykuj swój umysł w ferie. Zapraszamy do korzystania z gier planszowych i zręcznościowych. Dla najbardziej aktywnych graczy - niespodzianka.

Scrabble w Bistro Qultura dla młodzieży i osób dorosłych


do 30 stycznia - od poniedziałku do piątku; godz. 9-18 - zbierz swoją paczkę i zagraj w najpopularniejszą grę słowną na świecie.

Bistro Qultura, ul. Płocka 39 (w budynku Urzędu Miasta)

Bistro Qultura zaprasza na aromatyczne kawy i herbaty, zdrowe przekąski i smaczne ciasto. Udostępniamy także bezpłatne Wi-Fi.

Interaktywne gry komputerowe

Pracownia Muzyczna PKP, ul. Towarowa 9. Do 30 stycznia w godz. 11-13 - zmagania uczestników na konsoli do gier XBOX Kinekt na dużym ekranie.

Pracownia Muzyczna PKP, ul. Towarowa 9


do 30 stycznia w godz. 13-18 - podczas tegorocznych ferii zimowych w Pracowni Muzycznej PKP będzie można nagrać wokal i instrumenty oraz zarejestrować na video. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się oraz ustalenie terminów i szczegółów nagrania. Kontakt na profilu FB Dariusz „PepciaQ” Daniszewski. Ilość miejsc ograniczona!

Pracownia Artystyczna PoCoMiTo MCK, ul. Płocka 24


UWAGA! Na wszystkie zajęcia oraz bal karnawałowy obowiązują zapisy - tel. 23 683 44 36. Warsztaty krawieckie - nauka szycia ręcznego i maszynowego (dzieci od lat 9). Warsztaty plastyczne - zajęcia z rysunku i malarstwa (dzieci od lat 6). Warsztaty manualne - eko-plastyka, decoupage, tworzenie ozdób, biżuterii (dzieci od lat 9).

28 stycznia (środa); godz. 11-12.30 - zajęcia plastyczne.

29 stycznia (czwartek); godz. 11-12.30 - zajęcia manualne; godz. 16-17.30 - zajęcia krawieckie dorośli.

30 stycznia (piątek); godz. 11-15 - Urodziny PoCoMiTo. Dzień otwarty - tort urodzinowy, różnorodne bezpłatne zajęcia (szycie przytulanek, poduszek, tworzenie kart okolicznościowych…). Mamy już roczek- świętujcie z nami!

Konkurs plastyczny - Moje ferie zimowe

Przez całe ferie czekamy na prace plastyczne na temat, jak spędzacie lub jak chcielibyście spędzić ferie zimowe w naszym mieście. Prace rysunkowe i malarskie w formacie A4 i A3 z podanym imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu należy składać w Markecie z kulturą od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Minikino, czyli zimowe spotkania w Markecie z kulturą


W sobotę, 31 stycznia o godz. 16 zapraszamy dzieci na film Rycerz Mike magiczne wpadki. Po filmie zapraszamy na magiczne animacje. Wstęp wolny!

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


Zapraszamy słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sobotę, 7 lutego o g. 11 do Marketu z kulturą w Płońsku na wykład pn. „Ziarno zbóż i przetwory zbożowe jako element prawidłowego żywienia”. Wykład poprowadzi dr inż. Jadwiga Rothkaehl, ekspert w dziedzinie przetwórstwa zbożowego, prezes Stowarzyszenia Młynarzy RP.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry