Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Poniedziałek, 27 kwietnia 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Dzień czekolady
Pracownia artystyczna PoCoMiTo MCK zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat, w sobotę, 25 kwietnia w godz. 11-13 na ,,Dzień czekolady’’. W programie: animacje plastyczne i ruchowe, bajki i wiersze o czekoladzie, konkursy, słodki poczęstunek. Wejściówki w cenie 10 zł, do odbioru w pracowni do 23 kwietnia, ul. Płocka 24.
 
Minikino, czyli wiosenne spotkania w Markecie z kulturą
W sobotę, 25 kwietnia o godz. 16 zapraszamy na film ,,LEGO: Przygoda’’, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków Lego. Po filmie - animacje. Wstęp 2 zł! Zakup biletów wstępu w Bistro Qultura (Płocka 39) od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty godz. 10-14. Ilość miejsc ograniczona.
 
Wykład UTW
Słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy 25 kwietnia o g. 11 do Marketu z kulturą (ul. Płocka 86) na kolejny wykład pn. ,,Prerafaelici. W świecie legendy i fantazji”, który wygłosi Katarzyna Liwak-Rybak, historyk sztuki, muzeum w Wilanowie, doktorantka Instytutu Sztuki PAN.
 
Płońskie spotkania z historią
Klub Inteligencji Katolickiej Ziemi Płońskiej, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku oraz Bank Spółdzielczy w Płońsku zapraszają w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 17 do siedziby Banku Spółdzielczego - sala III piętro (ul. Płocka 28) na drugi wykład z cyklu Płońskie spotkania z historią. Wykład nt. „Przeszłość płońskiego rynku” wygłoszą: historyk sztuki Ryszard Małowiecki oraz archeolog Marek Gierlach.
 
Koncert Natalii Niemen w Płońsku
Burmistrz Płońska zaprasza w poniedziałek, 27 kwietnia do kościoła parafii św. Michała Archanioła w Płońsku, na uroczyste obchody pierwszej rocznicy kanonizacji świętego Jana Pawła II.
godz. 18 - msza św. z udziałem Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Con Grazia”; godz. 19 - koncert Natalia Niemen kameralna w duecie z pianistą i aranżerem Pawłem Bzimem Zareckim.
 
Muzyczna Majówka
Miejskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na majowy weekend:
1 maja godz. 15, dziedziniec dworca PKP
W programie: * „Co się stało w Królestwie Pasmanterii” - opowieść muzyczna * gry i zabawy dla dzieci, dmuchany zamek * pokazy: kuglarskie - grupa Straszydło w drodze, taneczne w wykonaniu tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego Start oraz pokazy motocyklistów i ratownictwa medycznego; * koncerty muzyczne: godz. 18 - zespół CASHFLOW; godz. 19.30 - zespół THE REAL GONE TONES.
2 maja, ogródek jordanowski, godz. 15.30-17
 ,,Święto Flagi czyli rodzinne animacje patriotyczne”
W programie: * „Wariacje z bielą i czerwienią”- warsztaty artystyczne * puszczanie baniek * zabawy chustą Klanzy * qiuzy i zagadki z nagrodami * słodka niespodzianka.
3 maja 
godz. 10 - miejsko-powiatowe uroczystości obchodów 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja (kościół parafii św. Michała Archanioła),
- przemarsz delegacji i pocztów sztandarowych pod pomnik Konstytucji 3 Maja, złożenie kwiatów, wystąpienia okolicznościowe oraz występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej ,,Con Grazia’’ i  płońskich Mażoretek.
 
Zapraszamy do Poczekalni na bezpłatne seanse filmowe!
„Kino w Poczekalni” jest kontynuowane w tymczasowej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury - Markecie z kulturą mieszczącym się przy ul. Płockiej 86. Wstęp wolny!
Repertuar (seanse g. 18.30): 23.04. - „Obława”; 24.04. - „Love, Rosie”; 25.04. - „Furia”.
 
Bezpłatnie rozliczysz się z fiskusem
Jeszcze w poniedziałek 27 kwietnia w g. 16.15-17.30 w Bistro Qultura (ul. Płocka 39 - obok ratusza), dyżur będą pełnić pracownicy Urzędu Skarbowego w Płońsku, którzy bezpłatnie pomogą wypełnić deklarację podatkową.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry