Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Niedziela, 2 sierpnia 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
COOLTURALNE WAKACJE

Objazdowy dom kultury

W wakacje Miejskie Centrum Kultury ponownie wraca ze swoimi działaniami animacyjnymi na płońskie osiedla. Będziemy wspólnie bawić się i grać w gry sportowe oraz tworzyć minispektakle teatralne. Nie zabraknie również zabaw z chustą i puszczania olbrzymich baniek mydlanych.

Wakacyjny rozkład jazdy (wszystkie imprezy w g. 11-13):

* 4 sierpnia - przystanek Wieczorków 36

* 11 sierpnia - przystanek Klonowa - Jesionowa tzw. Eksperymenty

* 18 sierpnia - przystanek Market z kulturą

Kino letnie pod gwiazdami na dworcu PKP

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza do kina letniego pod gwiazdami, w każdy piątek i sobotę lipca i sierpnia, godz. 21 (plac przed dworcem PKP). Repertuar: 31.07. - Wielka szóstka (familijny, USA); 1.08. - Carte Blanche (dram., Pol.).

Pracownia Artystyczna MCK, ul. Płocka 24

UWAGA! Zapisy (tel. 23 683 44 36) na zajęcia krawieckie, plastyczne, manualne. Szczegółowe informacje:
www.facebook.com/pracowniamck, www.facebook.com/MCKPlonsk

Plener rysunkowo-malarski nad Wkrą

Pracownia artystyczna MCK - PoCoMiTo zaprasza lubiących rysować, malować a przy tym relaksować się na świeżym powietrzu. Nasza pracownia organizuje jednodniowy wyjazd plenerowy do Sobiesk (przystań kajakowa KAJA), w czasie którego będzie coś zarówno dla ducha jak i dla ciała. Po zmaganiach artystycznych zasiądziemy do wspólnego ogniska z kiełbaskami, możemy też zażyć kultury... fizycznej (do dyspozycji boisko do piłki siatkowej). Wszelkie informacje i zapisy w pracowni PoCoMiTo ul. Płocka 24, Płońsk, tel. 23 683 44 36.

Dzień przyjaciół pszczół - miodzio impreza


Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w sobotę, 8 sierpnia o godz. 16 (teren przed Bistro Qultura, obok Urzędu Miasta) na rodzinny piknik edukacyjny organizowany w ramach dnia przyjaciół pszczół.

VI Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych ,,Calineczka’’


22-23 sierpnia, teren przy dworcu PKP, ul. Towarowa 9. Po raz szósty zapraszamy wszystkich sympatyków sztuki ulicznej na dwudniowe święto teatru. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych ,,Calineczka’’ to połączenie spektakli dla dzieci, młodzieży i dorosłych, teatralnych warsztatów, performance, pokazów kuglarskich i ogniowych.

III Przegląd Zespołów Muzycznych PARKING PŁOŃSK

27-28 sierpnia, teren dworca PKP, ul. Towarowa 9. Zakończenie wakacji na rockowo. Po raz trzeci zapraszamy na koncert młodych zespołów zgłoszonych do konkursu. Szczegóły na plakatach oraz stronach internetowych MCK.
 
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry