Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.nazwa.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Sobota, 28 lutego 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Minikino, czyli zimowe spotkania w Markecie z kulturą

W sobotę, 28 lutego o godz. 16 zapraszamy do Marketu z kulturą (ul. Płocka 86) na bajkę edukacyjną Zgaduj z Jessem. Po filmie - animacje Iskierkowe zagadki przygotowane przez wolontariuszy. Wstęp 2 zł! Zakup biletów wstępu w Bistro Qultura /Płocka 39/ od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty godz. 10-14. Ilość miejsc ograniczona.

Rusza IV edycja Akademii Inicjatyw Wolontariackich

Masz pasję, którą chciałbyś podzielić się z innymi? Chcesz zrobić coś fajnego w naszym mieście? A może jeszcze nie masz pomysłu, ale chcesz pomóc innym w działaniach? Włącz się w projekt Akademii Inicjatyw Wolontariackich. Przejdź cykl 4 szkoleń i dowiedz się, jak napisać wniosek i zrealizować swój pomysł.  Warsztaty odbędą się w sali Marketu z kulturą,  ul. Płocka 86 w dniach: 27-28 lutego 2015 (piątek - sobota) w godzinach 9.00-15.30 oraz 8 i 9 marca (niedziela - poniedziałek) w godzinach 9.00-15.30 (niedziela - poniedziałek). Poznaj ciekawych ludzi, zdobądź nowe umiejętności i zawalcz o granty na realizację najciekawszych projektów. Jeśli masz między 15  a 35 lat, zapisz się już dziś  wysyłając zgłoszenie (imię nazwisko, wiek i telefon) na adres: katarzyna.ornarowicz@gmail.com do dnia 26.02.2015. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorem projektu jest Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Więcej o projekcie u koordynatora Akademii Katarzyny Ornarowicz (kom 696 027 673).

Spotkanie z cyklu Qlturystki


W sobotę, 28 lutego, o godz. 14 zapraszamy do Pracowni Artystycznej PoCoMiTo (ul. Płocka 24) na spotkanie ze stylistką wizerunku Elżbietą Grzywaczewską, która podpowie w jakich kolorach jest nam do twarzy, dobierze fason stroju do sylwetki, pomoże skompletować garderobę. Wstęp - 20 zł. Dla słuchaczy UTW - 15 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 23 683 44 36).

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sobotę, 7 marca o g. 11 do Marketu z kulturą na wykład „Poezja kobieca w Polsce”. Wykład wygłosi dr n. hum. Bogumiła  Dumowska wykładowca literatury, nauczyciel.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry