Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
środa, 26 października 2016 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sobotę, 22 października o g. 11 do sali wielofunkcyjnej MCK, na wykład „Ekwador. Andy i Amazonia”, który wygłosi Marek Łasisz - kulturoznawca cywilizacji starożytnych świata.

Kolaże Wisławy Szymborskiej w sali wystawienniczej MCK

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w środę, 26 października o godz. 18 do sali wystawienniczej, na wernisaż wyklejanek Wisławy Szymborskiej oraz wycinek twórczości poetyckiej noblistki trochę z przymrużeniem oka. Płońską wystawę kolaży Wisławy Szymborskiej zorganizowano  w 20. rocznicę przyznania poetce literackiej Nagrody Nobla. Kolaże będzie można oglądać do 14 listopada.

Gabinet doktora Caligari - film niemy z muzyką na żywo z cyklu Niemy Movie

Kino Kalejdoskop w Płońsku zaprasza w sobotę, 29 października o godz. 22 (hol główny MCK) na seans niemego filmu „Gabinet doktora Caligari” (1920 r.), z muzyką i dubbingiem na żywo. To niesamowity film grozy będący realizacją niezwykłej wizji reżysera Roberta Wiene oraz scenarzystów Carla Mayera i Hansa Janowitza. Jest jednym z pierwszych horrorów i thrillerów psychologicznych w historii kina, idealną realizacją estetyki niemieckiego ekspresjonizmu, który nawet po prawie stu latach od premiery nie utracił swojej siły oddziaływania i nadal inspiruje artystów z różnych dziedzin sztuki. Wstęp wolny!

Nocny maraton horrorów na Halloween w kinie Kalejdoskop w Płońsku

To będzie wyjątkowa, pełna strachu noc w płońskim kinie Kalejdoskop. W niedzielę, 30 października zapraszamy na Kinową Noc Filmową. O godz. 20 widzowie o mocnych nerwach rozpoczną maraton horrorów. Tym razem na nocnych marków czeka mrożąca krew z żyłach „Szubienica” z 2015 r., następnie uznawany za jeden z najlepszych filmów grozy w historii kina „Egzorcysta” z 1973 r. oraz projekcja tegorocznego hitu kinowego „Kiedy gasną światła’’. Bilety w cenie 28 zł można nabyć w kasie kina lub zakupić przez internet www.mckplonsk.pl zakładka KINO/Kup bilet. Obowiązuje zniżka Rodzina 5+. Jeśli lubisz dreszczyk emocji i masz mocne nerwy to zapraszamy!

Sobota z teatrem dla dzieci

Zapraszamy dzieci w sobotę, 12 listopada o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl ,,Ali Baba i czterech rozbójników’’ w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi. Bilety 5 zł. Sprzedaż biletów w kasie MCK,  od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.00. Początek sprzedaży od środy,  19 października.

Repertuar kina Kalejdoskop

19 października (środa): g. 16 - „2D - Sekretne życie zwierzaków domowych”; g. 18 - „Bridget Jones 3”.

20 października (czwartek): g. 16 - „3D - Sekretne życie zwierzaków domowych”; g. 18 - „Bridget Jones 3”.

21 października (piątek): g. 16.15 - „Plan Maggie”; g. 18.30 - „Ostatnia rodzina”; g. 21 - „Dziewczyna z pociągu”.

22 października (sobota): g. 13 - „Nowe przygody Aladyna”; g. 16 - „Plan Maggie”; g. 18.30 - „Ostatnia rodzina”; g. 21 - „Dziewczyna z pociągu”.

23 października (niedziela): g. 13 - „Nowe przygody Aladyna”; g. 15.30 - „Plan Maggie”; g. 18 - „Dziewczyna z pociągu”; g. 20.30 - „Ostatnia rodzina”.

26 października (środa): g. 16 - „Nowe przygody Aladyna”; g. 18 - „Plan Maggie”; g. 20.30 - „Dziewczyna z pociągu”.

27 października (czwartek): g. 16 - „Nowe przygody Aladyna”; g. 18 - „Dziewczyna z pociągu”; g. 20.30 - „Plan Maggie”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry