Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
środa, 26 listopada 2014 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zaprasza


„Nie chce mi się być misiem”

W sobotę, 15 listopada o godz. 16 zapraszamy dzieci do Marketu z kulturą na spektakl teatralny „Nie chce mi się być misiem” w wykonaniu Teatru Duże Dzieci z Koziebród. Jest to opowieść o niezwykłym Misiu o imieniu Lolek, który postanawia stać się kimś innym, by być lubianym i szanowanym przez społeczność lasu. Wstęp 5 zł. Zakup biletów wstępu w Bistro Qultura /Płocka 39/ do piątku w godz. 10-18, w sobotę godz. 10-14. Ilość miejsc ograniczona.

Spotkanie z cyklu Qlturystki

Pracownia artystyczna PoCoMiTo MCK zaprasza na warsztaty z wizażystką ,,Sztuka makijażu’’ w sobotę, 15 listopada o godz. 15. Warsztaty poprowadzi Elżbieta Grzywaczewska, wizażystka - stylistka. Podczas spotkania panie będą mogły dowiedzieć się, jakie są zasady dobrego makijażu i w jaki sposób prawidłowo go wykonać, poznają triki makijażowe oraz  kosmetyki warte polecenia. Dla chętnych prowadząca dokona przeglądu kosmetyczki. Wstęp - 15 zł. Więcej informacji - tel. 23 683 44 36.

Opowieść o matce - spektakl dla młodzieży i dorosłych

Teatr Sześciu Dębów Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku zaprasza na spektakl dla dzieci i dorosłych na podstawie baśni Andersena „Opowieść o matce”.

Niedziela, 16 listopada, godz. 17, Pracownia Teatru Sześciu Dębów, ul. Płocka 86. Wystąpią: Ola Rosiak, Ania Biernacka. Reżyseria: Robert Poryziński. Wstęp 2 zł. Zakup biletów wstępu w Bistro Qultura (Płocka 39) do piątku w godz. 10-18, w sobotę godz. 10-14.

Ilość miejsc ograniczona!

Wykład płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na wykład „Panama- kraj kontrastów”, który wygłosi Marek Łasisz, kulturoznawca cywilizacji starożytnych świata - 22 listopada, g. 11, Market z kulturą, ul. Płocka 86.

Zapraszamy do Poczekalni na bezpłatne seanse filmowe!

„Kino w Poczekalni” jest kontynuowane w tymczasowej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury - Markecie z kulturą mieszczącym się przy ul. Płockiej 86. Wstęp wolny! Repertuar (seanse g. 18.30): 13.11. - „Obywatel Kane”; 14.11. - „Tylko dla dorosłych”; 15.11. - „Niebo istnieje… naprawdę”; 20.11. - „Niczego nie żałuję”; 21.11. - „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”; 22.11. - „Gwiazd naszych wina”; 27.11. - „Thelma i Louise”; 29.11. - „Choleryk z Brooklynu”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry