Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Mikołajkowy koncert jazzowy

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 5 grudnia o godz. 18 do sali widowiskowo- kinowej na mikołajkowy koncert jazzowy. Wystąpią: Edyta Szewczyk z zespołem: Leszek Jakubczak (gitara), Maciej Komar (gitara basowa), Dariusz Zarzycki (saksofon), Jarosław Graś (perkusja), Artur Mikołajski (instrumenty klawiszowe) oraz uczniowie Szkoły Muzyki i Tańca NUTKA. Wstęp wolny! Przed koncertem o godz. 17 zapraszamy dzieci z rodzicami, dziadkami na wspólne tworzenie łańcuchów świątecznych i ubieranie choinki w holu MCK.

Jarmark świąteczny

Pierniczki, miody, syropy i nalewki, stroiki, bombki, obrazy, maskotki, biżuteria i inne niepowtarzalne ozdoby świąteczne. To wszystko będzie można zakupić podczas Jarmarku świątecznego, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia w godz. 12-18 w sali wielofunkcyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Jarmarkowi będzie towarzyszyła minisesja zdjęciowa w świątecznym klimacie. Za zakupy powyżej 10 zł istnieje możliwość wylosowania niespodzianki. Przyjdźcie koniecznie, warto!
 
Szydełkowa szopka babci Klary

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza najmłodszych widzów na kolejne spotkanie z teatrem.

Tym razem w sobotę, 9 grudnia o godz. 16 w sali widowiskowo-kinowej  wystąpi Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi ze spektaklem  „Szydełkowa szopka babci Klary”.  Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadzi młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy. Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia i trwa 45 minut. Bilety 10 zł. Sprzedaż biletów (od czwartku, 16 listopada) w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19 oraz na stronie www.mckplonsk.pl

Wiedza o Płońsku

Tegoroczna edycja międzyszkolnego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 14 grudnia o godz. 11 w sali wielofunkcyjnej MCK. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, jego celem jest popularyzacja wiedzy o historii Płońska, współczesności miasta oraz zasad funkcjonowania samorządu lokalnego. Regulamin dostępny na stronie www.mckplonsk.pl

Klasyka sztuki baletowej w Płońsku

Miejskie Centrum Kultury  w Płońsku zaprasza całe rodziny na widowisko baletowe ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’, w niedzielę, 17 grudnia o godz. 18 (sala widowiskowo-kinowa) w wykonaniu znamienitych artystów i luminarzy światowego IMPERIAL LVIV BALLET.

Spektakl oparty jest na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi. Wyrysowana tańcem opowieść o uczuciach i emocjach głównych bohaterów, bogactwo scenografii oraz elegancja kostiumów, to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie i  niezapomnianych doznań artystycznych. Balet w II aktach, libretto: Igor Chramow na podstawie baśni braci Grimm.

Bilety 80 zł i 60 zł (balkon) w sprzedaży od środy, 15 listopada w godz. 14.30 - 19 (środa-niedziela) w kasie kina oraz na stronie www.mckplonsk.pl. Obowiązuje zniżka Rodzina 5+.

Kino Kalejdoskop – Płońsk

6 grudnia (środa): g. 15 - „2D - Coco”; g. 18 - „3D - Coco”; g. 21 - „Ach śpij kochanie”.

7 grudnia (czwartek): g. 15 - „3D - Coco”; g. 18 - „2D - Coco”; g. 21 - „Ach śpij kochanie”.

8 grudnia (piątek): g. 15 - „3D - Coco”; g. 18 - „2D - Coco”; g. 21 - „Najlepszy”.

9 grudnia (sobota): g. 18 - „3D - Coco”; g. 21 - „Najlepszy”.

10 grudnia (niedziela): g. 11 i g. 17 - „2D - Coco”; g. 14 - „3D - Coco”; g. 20 - „Najlepszy”.

Kino za Rogiem – Raciąż

6 grudnia (środa): g. 15 - seriale animowane dla dzieci; g. 17 - „Piknik z niedźwiedziami”.

7 grudnia (czwartek): g. 15 - seans niespodzianka dla dzieci; g. 17 - „Śmietanka towarzyska”.

8 grudnia (piątek): g. 15 - „Jak uratować mamę”; g. 17 - „Jak zostać kotem”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry