Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Poniedziałek, 27 lutego 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

DOM KULTURY W PŁOŃSKU ZAPRASZA

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W sobotę, 25  lutego o g. 11 zapraszamy słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do sali wielofunkcyjnej MCK, na wykład „Nikaragua i Salwador. W krainie wulkanów i starożytnych Majów”, który poprowadzi  Marek Łasisz, kulturoznawca cywilizacji starożytnych świata.

Maraton krawiecki

Pracownia artystyczna PoCo MiTo zaprasza w sobotę, 25 lutego w godz. 11-16 na zajęcia dla osób zaczynających przygodę z szyciem i nie tylko, które poprowadzi Beata Pozorek. Koszt: 30 zł.  W ramach opłaty zapewniamy: * niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie * maszyny overlock Janome/Brother * pyszną herbatę, kawę i miłą atmosferę.

Sobota z teatrem dla dzieci

Zapraszamy dzieci w sobotę, 4 marca o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na interaktywny spektakl muzyczny ,,Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska. Bilety 10 zł. Sprzedaż biletów w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.

Koncert Kortez Trio w Płońsku

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w piątek, 31 marca o godz. 18 do sali widowiskowo-kinowej, na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie  korzysta. Na naszej scenie pojawi się Kortez. Ten wysoki, małomówny, o melancholijnym spojrzeniu kompozytor i wokalista to odkrycie wytwórni płytowej Jazzboy Records, z którą z początkiem 2014 roku podpisał kontrakt. Współpraca obdarzonego niezwykłą wrażliwością muzyczną wykonawcy z wydawnictwem zaowocowała debiutancką płytą „Bumerang”, na którą składa się intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Album ukazał się 25 września 2015 r. i podobnie jak singiel „Zostań” został ciepło i entuzjastycznie przyjęty. I coś w tym jest, bo koncerty Korteza cieszą się ogromną popularnością, a bilety niejednokrotnie rozchodzą się w okamgnieniu. Bilety w cenie 60 zł - balkon, 70 zł - parter. Sprzedaż biletów w godz. 14.30 -19 w kasie kina oraz online http://s5.systembiletowy.pl/ckp/system_portal.php

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O laur Sarbiewskiego”

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku i Związek Literatów o/Ciechanów ogłaszają 13. edycję ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „O Laur Sarbiewskiego” w ramach Międzynarodowego Festiwalu Ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego, który rozpocznie się w Płońsku 12 maja 2017 r.

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach: poezji w języku polskim związanej z postacią i twórczością Macieja Kazimierza Sarbiewskiego i poezji w języku łacińskim. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie na adres Miejskiego Centrum Kultury trzech wierszy, w tym przynajmniej jeden musi być inspirowany twórczością Macieja Kazimierza Sarbiewskiego, nigdzie wcześniej niepublikowanych i nienagradzanych, w trzech egzemplarzach. Dodatkowo, można nadesłać jeszcze jeden wiersz, ale o tematyce związanej z Płońskiem i spośród tych wierszy, najlepszy zostanie nagrodzony wyróżnieniem specjalnym.

Prace należy nadesłać do 10 kwietnia 2017 (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem „O Laur Sarbiewskiego”. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.mckplonsk.pl

Repertuar kina Kalejdoskop

23 lutego (czwartek): g. 14 - „3D - Lego® Batman: Film”; g. 16.15 - „2D - Lego® Batman: Film”; g. 18.15 - „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”; g. 20.30 - „Konwój”.

24 lutego (piątek): g. 16 - „3D - Lego® Batman: Film”; g. 18.30 i g. 21 - „Ciemniejsza strona Greya”.

25 lutego (sobota): g. 12 - „2D - Lego® Batman: Film”; g. 14.30 - „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”; g. 17 i g. 20 - „Ciemniejsza strona Greya”.

26 lutego (niedziela): g. 12 - „3D - Lego® Batman: Film”; g. 14.30 - „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”; g. 17 i g. 20 - „Ciemniejsza strona Greya”.

1 marca (środa): g. 16 - „2D - Lego® Batman: Film”; g. 18.15 i g. 20.45 - „Ciemniejsza strona Greya”.

2 marca (czwartek): g. 16 - „3D - Lego® Batman: Film”; g. 18.15 i g. 20.45 - „Ciemniejsza strona Greya”.

3 marca (piątek): g. 16.15 - „Był sobie pies”; g. 18.30 - „Jackie”; g. 21 - „Ciemniejsza strona Greya”.

4 marca (sobota): g. 12 - „Był sobie pies”; g. 18.30 - „Jackie”; g. 21 - „Ciemniejsza strona Greya”.

5 marca (niedziela): g. 12 i g. 14.30 - „Był sobie pies”; g. 17 - „Jackie”; g. 20 - „Ciemniejsza strona Greya”.

 

DOM KULTURY W RACIĄŻU ZAPRASZA

Repertuar „Kina za Rogiem”

23 lutego (czwartek): g. 15 - „Rabusie fistaszków”; g. 17 - „Planeta singli”.

24 lutego (piątek): g. 15 - „Ratchet i Clank”; g. 17 - „Drogówka”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry