Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Wtorek, 27 czerwca 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Rusza objazdowy dom kultury

Jak co roku, również w te wakacje Miejskie Centrum Kultury zagości z działaniami animacyjnymi na płońskich osiedlach. MCK zaprasza wszystkie dzieci z okolicy do wspólnej zabawy z animatorami,  na pierwsze przystanki (gry sportowe, konkursy, zabawy z chustą, olbrzymie bańki mydlane i wiele niespodzianek):

27 czerwca (wtorek, godz. 11-13) - przystanek Klonowa/Jesionowa tzw. Eksperymenty.

29 czerwca (czwartek, godz. 11-13) - przystanek Północna/Kolbego (plac zabaw przy MOPS).

Minimaraton horrorów w kinie

W piątek, 30 czerwca o godz. 22 w kinie Kalejdoskop w Płońsku, odbędzie się minimaraton horrorów.Tej nocy spowitą mrokiem salę kinową wypełnią tajemnicze i nadprzyrodzone moce. MCK przygotowało pełną strachu ucztę filmową. Wyświetlony będzie niepokojący, wystawiający na próbę i wytrzymałość widza horror „Autopsja Jane Doe” oraz kontynuację kultowego horroru „Blair Witch”, gdzie widownia szybko przekona się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Bilety w cenie 22 zł (obowiązuje zniżka rodzina 5+) można nabyć w kasie kina lub zakupić przez internet www.mckplonsk.pl zakładka KINO/Kup bilet. Filmy dla widzów od 15 lat (prosimy zabrać legitymacje).

Letnie wieczory

Dancingi, potańcówki, podwieczorki przy saksofonie. Zapraszamy wszystkich w ciepłe, letnie wieczory do wspólnej zabawy na tarasie Miejskiego Centrum Kultury. Planujemy sześć tanecznych spotkań w różnych klimatach muzycznych. Powrócimy do starego, dobrego rocka i disco z lat 70., 80. i 90. Mile widziane stylizacje pasujące do charakteru każdej imprezy.

1 lipca (sobota, godz. 19-23) potańcówka z zespołem Wiecznie Młodzi, 2 lipca (niedziela, godz. 19-23) dancing z zespołem Bumelanci.

Sobotni fitness

Płoński MCK zaprasza w każdą sobotę wakacji o godz. 10 na zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z Płońska. W programie zajęć: pilates, zumba, zdrowy kręgosłup, cellu stop, sexi pupa, treningi cardio, porady dietetyka i instruktora fitness. Wstęp wolny! Startujemy w sobotę, 1 lipca o godz. 10.

Kino Kalejdoskop – Płońsk

28 czerwca (środa): g. 15 - „Auta 3 - 2D”; g. 17.30 - „Auta 3 - 3D”.

29 czerwca (czwartek): g. 15 - „Auta 3 - 2D”; g. 17.30 - „Auta 3 - 3D”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry