Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
środa, 1 października 2014 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zaprasza


Wystawa zdjęć i dokumentów piśmienniczych poświęconych osobie i działalności Jana Jędrzejewicza


Wystawa prezentowana jest w Galerii P. przy ulicy Płockiej 19 w dniach od 22 do 26 września i od 30 września do 3 października (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godz. 10-16. Wystawa zorganizowana została w związku z zaplanowanym na 29 września rozstrzygnięciem drugiej edycji konkursu na najlepszą polskojęzyczną książkę poświęconą historii nauki i techniki oraz wręczeniem ufundowanej przez samorząd miasta Płońska we współpracy z Komitetem Historii Nauki i Techniki PAN i Kasą im. Józefa Mianowskiego - Fundacją Popierania Nauki Nagrody Naukowej im. Jana Jędrzejewicza jej tegorocznemu laureatowi. Wystawę przygotowała Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska przy Miejskim Centrum Kultury.

Inauguracja nowego roku akademickiego Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


Już po raz jedenasty rok akademicki 2014/2015 rozpocznie Płoński Uniwersytet Trzeciego Wieku, w poniedziałek, 6 października o godz. 18 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Płońsku. „Gaudeamus Igitur” wykona chór ,,ALLEGRO CORO’’ Miejskiego Centrum Kultury pod dyrekcją Mariusza Wrzesińskiego. Gościem spotkania będzie aktorskie małżeństwo Barbara i Jacek Bursztynowiczowie.
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry