Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Piątek, 30 września 2016 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

DOM KULTURY W PŁOŃSKU ZAPRASZA

Swing Club na Mazowszu

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w piątek,  30 września  o godz. 18 do sali widowiskowo-kinowej na koncert jazzowy L.A TRIO w wykonaniu: Bogdan Hołownia (fortepian), Andrzej „Bruner” Gulczyński (kontrabas) oraz Józef Eliasz (perkusja). Koncert poprowadził Adam Ferch - legenda polskiego jazzu. Wstęp wolny! Koncert ten inauguruje ogólnopolski projekt „Swing Club na Mazowszu” realizowany przez Mazowiecki Instytut Kultury. Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury. Współorganizatorzy: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku, Miasto Płońsk. Współfinansowanie: Związek Artystów Wykonawców STOART.

Teatralne wtorki powracają!

Po wakacyjnej przerwie  Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 4 października o godz. 19  do sali kinowo - widowiskowej na spektakl ,,Mój Boże’’. W spektaklu zagrają znakomici aktorzy: Dorota Landowska i Andrzej Mastalerz. Bilety w cenie 30 zł. Sprzedaż w kasie MCK od środy do niedzieli w godz. 14.30-19. Honorujemy kartę Rodzina 5+ oraz Kartę Dużej Rodziny.

Wracamy z teatrem dla dzieci

Zapraszamy dzieci w sobotę, 8 października o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na uroczą bajką edukacyjną pt: „3 X KRÓLEWNA, 3 X SMOK” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem z Białegostoku. Bilety 5 zł. Sprzedaż biletów w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.

Maja Komorowska podczas inauguracji UTW

W poniedziałek, 10 października o godz. 18 w sali widowiskowo-kinowej w Płońsku po raz trzynasty rok akademicki 2016/2017 rozpocznie Płoński Uniwersytet Trzeciego Wieku. W programie spotkanie z autorami książki ,,Rozmowy, które nigdy się nie kończą’’ Mają Komorowską i Tadeuszem Sobolewskim. Istnieje możliwość zakupienia książki.

Koncert jazzowy The Forest Tuner


Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 11 października o godz. 18 do sali widowiskowo-kinowej na koncert kwartetu The Forest Tuner. Na scenie wystąpią: płońszczanin Szymon Białorucki - puzon, Mateusz Sobiechowski - fortepian, Adam Tadel - kontrabas, Piotr Budniak - perkusja. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty Tunes. Wstęp wolny!

Zabawy z gliną czyli ceramika dla dzieci

W nowym sezonie artystycznym zapraszamy do pracowni artystycznej PoCoMiTo na kreatywne zajęcia z ceramiki, które poprowadzi Marta Kołodziej, tel. 690 487 556, e-mail: plonsk@gliniarnia.pl

Pracownia witrażu

Nowo powstała pracownia działająca przy Miejskim Centrum Kultury zaprasza do uczestnictwa w warsztatach witrażu. Potencjalnych zainteresowanych prosimy o kontakt: 698 086 268 lub na e-mail: mck_plonsk@poczta.onet.pl.

Wystawa plakatów

Do 10 października w sali wystawienniczej MCK (ul. Płocka 50) można zobaczyć wystawę plakatów Zenona Kowalczyka. Wystawa czynna od wtorku od niedzieli w godzinach pracy MCK. Grupy zorganizowane - oprowadzane przez kuratora wystawy - po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 698 086 268.

Repertuar kina Kalejdoskop

29 września (czwartek): g. 16.15 - „Jak zostać kotem”; g. 18.30 - „Komuna”; g. 21 - „Mechaniki: Konfrontacja”.

30 września (piątek): g. 21 - „Smoleńsk”.

1 października (sobota): g. 12 i 14 - „Barbie Gwiezdna Przygoda”; g. 16 - „Smoleńsk”; g. 18.30 - „Boska Florence”; g. 21 - „Pan idealny”.

2 października (niedziela): g. 11 i 13 - „Barbie Gwiezdna Przygoda”; g. 15.30 - „Smoleńsk”; g. 18 - „Pan idealny”; g. 20.30 - „Boska Florence”.

5 października (środa): g. 16.15 - „Barbie Gwiezdna Przygoda”; g. 18 - „Boska Florence”; g. 20.30 - „Smoleńsk”.

6 października (czwartek): g. 16.15 - „Barbie Gwiezdna Przygoda”; g. 18 - „Smoleńsk”; g. 20.30 - „Pan idealny”.

 

DOM KULTURY W RACIĄŻU ZAPRASZA

Repertuar „Kina za Rogiem”

29 września (czwartek): g. 16 - „Ratchet i Clank”; g. 18 - „Seks, miłość i terapia”.

30 września (piątek): g. 16 - „Misiek w Nowym Jorku”; g. 18 - „Planeta singli”.

5 października (środa): g. 16 - „Robinson Crusoe”; g. 18 - „Demon”.

6 października (czwartek): g. 16 - „Ratchet i Clank”; g. 18 - „Seks, miłość i terapia”.

7 października (piątek): g. 16 - „Misiek w Nowym Jorku”; g. 18 - „Planeta singli”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry