Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Sobota, 4 lipca 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Koncert Boży Trubadurzy u św. Michała w Płońsku

Burmistrz Płońska zaprasza w niedzielę, 5 lipca o godz. 17 do kościoła parafii św. Michała Archanioła w Płońsku na koncert, podczas którego wystąpią: Monika Krajewska - śpiewaczka mezzosopranowa i Natasha Ulyanovsky, organistka, pianistka.

Prowadzenie koncert ks. dr Andrzej Leleń. W programie znajdą się popularne przeboje muzyki gospel, liturgiczna muzyka synagogi żydowskiej oraz religijna muzyka kantatowo - oratoryjna baroku.
 
COOLTURALNE WAKACJE
 
Objazdowy dom kultury

W wakacje Miejskie Centrum Kultury ponownie wraca z swoimi działaniami animacyjnymi na płońskie osiedla. Będziemy wspólnie bawić się i grać w gry sportowe oraz tworzyć minispektakle teatralne. Nie zabraknie również zabaw z chustą i puszczania olbrzymich baniek mydlanych.
 
Wakacyjny rozkład jazdy (wszystkie imprezy w g. 11-13):

* 7 lipca - przystanek Północna/Kolbego

* 14 lipca - przystanek Grunwaldzka (obok placu zabaw osiedle Wedelki)

* 21 lipca - przystanek jordanek

* 28 lipca - przystanek Kopernika

* 4 sierpnia - przystanek Wieczorków 36

* 11 sierpnia - przystanek Klonowa - Jesionowa tzw. Eksperymenty

* 18 sierpnia - przystanek Market z kulturą

Kino letnie pod gwiazdami na dworcu PKP

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza do kina letniego pod gwiazdami, w każdy piątek lipca i sierpnia, godz. 20 (plac przed dworcem PKP).

Start - 3 lipca - film niemy „W znaku Zorro” w wykonaniu zespołu Niemy Movie, czterech muzyków i aktor, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów.

Więcej informacji na dodatkowych plakatach z repertuarem.

Piknik Forever Fit

26 lipca (niedziela), godz. 15-18, ul. 1 Maja, Ogródek Jordanowski

- promocja zdrowego stylu życia

- trakcje rekreacyjne: Zumba, jazda na rolkach…

- koncert zespołu Krys Blues Band

Pracownia Artystyczna MCK, ul. Płocka 24


UWAGA! Zapisy (tel. 23 683 44 36) na zajęcia krawieckie, plastyczne, manualne. Szczegółowe informacje: www.facebook.com/pracowniamck, www.facebook.com/MCKPlonsk

Bistro Qultura, ul. Płocka 39 w budynku Urzędu Miasta

Zapraszamy na aromatyczną kawę, herbatę i pyszne ciasta, świeże sałatki, kanapki i wrapy. W wakacje klimatyczny ogródek przed lokalem, kącik prasowy, dziecięcy, piaskownica, Wi-Fi dla klientów. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-18, w soboty w godz. 10-14.

VI Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych ,,Calineczka’’

22-23 sierpnia, teren przy dworcu PKP, ul. Towarowa 9. Po raz szósty zapraszamy wszystkich sympatyków sztuki ulicznej na dwudniowe święto teatru. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych ,,Calineczka’’ to połączenie spektakli dla dzieci, młodzieży i dorosłych, teatralnych warsztatów, performance, pokazów kuglarskich i ogniowych.

III Przegląd Zespołów Muzycznych PARKING PŁOŃSK

27-28 sierpnia, teren dworca PKP, ul. Towarowa 9. Zakończenie wakacji na rockowo. Po raz trzeci zapraszamy na koncert młodych zespołów zgłoszonych do konkursu. Szczegóły na plakatach oraz stronach internetowych MCK.

 
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry