Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Wtorek, 23 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Koncert patriotyczny

Miejskie Centrum Kultury zaprasza - w poniedziałek, 29 maja o godz. 18 - na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W sali kina przed płońską publicznością, z koncertem pieśni patriotycznych, wystąpi chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - wstęp wolny. Swoją działalnością zespół Wojska Polskiego od ponad 60 lat ukazuje bogactwo kultury narodowej. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym - w kraju oraz poza jego granicami. Zespół odwołuje się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej, która rozwijała się w duchu chrześcijaństwa. Oprócz dawnych pieśni wojennych i wojskowych w programie znajdują miejsce nowe utwory, także z gatunku muzyki pop. Prezentowane widowiska artystyczne, koncerty i przedstawienia, widzowie tak w kraju jak i poza jego granicami, przyjmują z aplauzem, ceniąc wysoko profesjonalizm i elegancję artystów.

Teatr dla dzieci

Zapraszamy dzieci w sobotę, 3 czerwca o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl pt.: „Awanturka z leśnego podwórka”. Przedstawi go Agencja Artystyczna Bajlandia. Bilety 10 zł - sprzedaż w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.

Mężczyzna do kobiety

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 13 czerwca o godz. 19  do sali kinowo - widowiskowej na spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa.

W spektaklu wystąpi mistrzowski duet teatralny: Anna Wojton i Leon Charewicz. Bilety w cenie 40 zł. Sprzedaż (od środy 17 maja) w kasie MCK od środy do niedzieli w godz. 14.30-19, Honorujemy kartę Rodzina 5+.

Repertuar kina Kalejdoskop – Płońsk

24 maja (środa): g. 15 - „Strażnicy Galaktyki vol. 2  - 2D”; g. 18 - „Strażnicy Galaktyki vol. 2  - 3D”; g. 21 - „Wybawienie”.

25 maja (czwartek): g. 15 - „Strażnicy Galaktyki vol. 2  - 3D”; g. 18 - „Strażnicy Galaktyki vol. 2  - 2D”; g. 21 - „Wybawienie”.

Repertuar „Kino za Rogiem” – Raciąż

24 maja (środa): g. 15 - „Mały Książę”; g. 17 - „Nienasyceni”.

25 maja (czwartek): g. 15 - „Ale cyrk”; g. 17 - „Śmietanka towarzyska”.

26 maja (piątek): g. 15 - „Jak uratować mamę”; g. 17 - „Bogowie”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry