Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Piątek, 25 lipca 2014 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zapraszaQulturalne wakacje

Tegoroczną, kulturalną ofertę Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku nazwaliśmy „Objazdowym domem kultury”. Tym razem nie będzie plaży na dziedzińcu Miejskiego Centrum Kultury, bo siedziba MCK to jeden wielki plac budowy. Za to my będziemy niemal wszędzie. Znajdziecie nas w jordanku i na dworcu PKP, w Markecie z kulturą i w PoCoMiTo, będziemy w parku nad Płonką i na Waszych podwórkach.

Nasza oferta nie dotyczy jedynie dzieci. Będziemy ćwiczyć jogę i oglądać filmy pod gołym niebem w gwieździste, letnie, sobotnie noce. Będzie folkowo, orkiestrowo, muzycznie i teatralnie.

Ogólny kulturalny „rozkład jazdy” znajdziecie Państwo w informatorze, po szczegóły odsyłamy na naszą stronę oraz profil na facebooku.

Kto chce szyć, niech szyje, a kto chce malować, niech maluje. Jeśli ktoś lubi robótki ręczne, PoCoMiTo ma dla niego propozycję ciekawych zajęć wakacyjnych. A może ktoś chce się nauczyć robić witraże? Nie ma problemu. Nauczymy. Pracownia artystyczna PoCoMiTo nie ma wakacji. Pracujemy i czekamy na dzieci, które chcą się artystycznie rozwijać.
Czytaj całość…
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry
Pasek na dole strony
Artykuły z wydania nr 28 (1004) - 23 lipca 2014 pojawią się na stronie w dniu 28 lipca, tymczasem zapraszamy do galerii internetowej oraz działu sport!