Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Poniedziałek, 27 czerwca 2016 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

DOM KULTURY W PŁOŃSKU ZAPRASZA

Otwarcie wystawy rysunku i malarstwa

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w piątek, 24 czerwca o godz. 17 do sali wystawienniczej MCK, na wystawę podsumowującą tegoroczną działalność najstarszych grup pracowni Bez Ram.

Pan Brzechwa Robi Show

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza dzieci i dorosłych w niedzielę, 26 czerwca o godz. 16 (taras MCK) na muzyczne widowisko „Pan Brzechwa Robi Show” z autorskimi kompozycjami Roberta Szymańskiego (lidera zespołu KILERSI) do wierszy Jana Brzechwy.   Wstęp wolny!

Spektakl „Czas na miłość” - premiera - po raz pierwszy w Płońsku

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w poniedziałek, 4 lipca o godz. 19 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl „Czas na miłość”. W rolach głównych wystąpią Marzanna Graff  i Aleksander Mikołajczak.

Bilet wstępu: cegiełka o wartości 30 zł, do nabycia w kasie MCK oraz w Bistro Karma Kultury w godzinach pracy MCK (7 dni w tygodniu).  Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Idziemy na Spacer.

Reżyseria: Karol Stępkowski, scenariusz: Marzanna Graff, produkcja: Mam Teatr. Organizator: Stowarzyszenie Idziemy na Spacer, współorganizatorzy: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku, Burmistrz Miasta Płońska.

Lato z radiem w Płońsku

Radiowa Jedynka podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej zagości również w naszym mieście. Zapraszamy w niedzielę, 17 lipca, godz. 16, teren rekreacyjny Rutki. Dla płońszczan zagrają: Afromental, Blue Cafe, Natalia Szroeder.

Nie zabraknie także niespodzianek, w tym zabaw dla dzieci- swój program zaprezentuje Centrum Uśmiechu, a wydarzenia z trasy obszernie relacjonować będzie Program Pierwszy Polskiego Radia. Bądźcie z nami. Szczegóły wkrótce na plakatach.

Już w sprzedaży bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju wraz z Agencją Artystyczną „Joanna” zapraszają na swój nowy program „Maj zaczyna się we wtorek”. Występ odbędzie się 17 września 2016 r. o godz. 16.30 w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury, ul. Płocka 50 w Płońsku.

Cena biletu 60 zł. Bilety można nabyć w kasie MCK od środy do niedzieli od godz.15.30 lub na stronie www.biletynakabarety.pl Zamówienia zbiorowe pod numerem tel. (41) 361-80-47. Czas trwania programu - 2 godziny.

Repertuar kina Kalejdoskop

23 czerwca (czwartek): g. 16.15 - „2D - Angry Birds”; g. 19 - „Mój przyjaciel orzeł”.

24 czerwca (piątek): g. 16.30 - „2D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 19 - „Zanim się pojawiłeś”.

25 czerwca (sobota): g. 13 - „2D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 15.30 - „3D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 18 - „Sąsiedzi 2”; g. 20 - „Zanim się pojawiłeś”.

26 czerwca (niedziela): g. 12 - „2D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 18.30 - „Sąsiedzi 2”; g. 20.30 - „Zanim się pojawiłeś”.

29 czerwca (środa): g. 16 - „2D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 18.30 - „Sąsiedzi 2”; g. 20.30 - „Zanim się pojawiłeś”.

30 czerwca (czwartek): g. 16 - „Sąsiedzi 2”; g. 18.30 - „3D – Alicja po drugiej stronie lustra”; g. 20.30 - „Zanim się pojawiłeś”.

1 lipca (piątek): g. 14 - „2D- Gdzie jest Dory?”; g. 16.30 - „3D- Gdzie jest Dory?”; g. 19 - „Warcraft. Początek”; g. 21.15 - „Kino letnie pod chmurką na tarasie MCK z cyklu Niemy Movie /film i muzyka na żywo/ filmy: Wyprawa na księżyc i Przygody Sherlocka Holmesa.

2 lipca (sobota): g. 12 - „2D - Gdzie jest Dory?”; g. 14.30 - „3D- Gdzie jest Dory?”; g. 17 - „2D - Gdzie jest Dory?”; g. 19 - „Warcraft. Początek”.

3 lipca (niedziela): g. 12 - „3D- Gdzie jest Dory?”; g. 14.30 - „2D - Gdzie jest Dory?”; g. 17 - „3D- Gdzie jest Dory?”; g. 19 - „Warcraft. Początek”.


DOM KULTURY W RACIĄŻU ZAPRASZA

Repertuar „Kina za Rogiem”

23 czerwca (czwartek): g. 16 - „Mały Książę”; g. 18 - „Drogówka”.

24 czerwca (piątek): g. 16 - „Hugo i łowcy duchów”; g. 18 - „Babcia Gandzia”.

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry