Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Wiedza o Płońsku

Tegoroczna edycja międzyszkolnego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 14 grudnia o godz. 11 w sali wielofunkcyjnej MCK. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, jego celem jest popularyzacja wiedzy o historii Płońska, współczesności miasta oraz zasad funkcjonowania samorządu lokalnego. Regulamin dostępny na stronie www.mckplonsk.pl

Klasyka sztuki baletowej w Płońsku

Miejskie Centrum Kultury  w Płońsku zaprasza całe rodziny na widowisko baletowe ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’, w niedzielę, 17 grudnia o godz. 18 (sala widowiskowo-kinowa) w wykonaniu znamienitych artystów i luminarzy światowego IMPERIAL LVIV BALLET.

Spektakl oparty jest na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi. Wyrysowana tańcem opowieść o uczuciach i emocjach głównych bohaterów, bogactwo scenografii oraz elegancja kostiumów, to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie i  niezapomnianych doznań artystycznych. Balet w II aktach, libretto: Igor Chramow na podstawie baśni braci Grimm.

Bilety 80 zł i 60 zł (balkon) w sprzedaży od środy, 15 listopada w godz. 14.30 - 19 (środa-niedziela) w kasie kina oraz na stronie www.mckplonsk.pl. Obowiązuje zniżka Rodzina 5+.

Miejska wigilia

W niedzielę,  17 grudnia w g. 14 -17 organizatorzy zapraszają na Wigilię  w rynku.

Jak przystało na Wigilijną Wieczerzę, nie zabraknie specjalnych potraw oraz świątecznych życzeń i kolęd. Płońszczanie będą mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zaśpiewać kolędy wraz z uczniami Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka”, usiąść wspólnie do wigilijnego stołu.

Organizatorami Wigilii w rynku są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, Miasto Płońsk, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

Sylwester w rynku

Jak co roku burmistrz Płońska i Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zapraszają w noc sylwestrową do rynku miasta.

Impreza odbywać się będzie w g. 23.30 - 0.30, a organizatorzy zapraszają na wspólną zabawę z DJ, noworoczne życzenia, symboliczną lampkę szampana oraz pokaz sztucznych ogni.

W związku z organizacją powitania Nowego Roku w rynku miasta wystąpią utrudnienia w ruchu w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w g. 23-1.00. W tym czasie nieprzejezdne będą ulice dojazdowego do rynku miasta. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają i proszą o wyrozumiałość.

Kino Kalejdoskop - Płońsk

13 grudnia (środa): g. 15 - „3D - Coco”; g. 18 - „2D - Coco”; g. 21 - „Najlepszy”.

14 grudnia (czwartek): g. 15 - „3D - Coco”; g. 18 - „2D - Coco”; g. 21 - „Najlepszy”.

15 grudnia (piątek): g. 14 i g. 16.15 - „Pierwsza Gwiazdka”; g. 18.30 - „Totem”; g. 21 - „Cicha Noc”.

16 grudnia (sobota): g. 14 i g. 16.15 - „Pierwsza Gwiazdka”; g. 18.30 - „Cicha Noc”; g. 21 - „Totem”.

17 grudnia (niedziela): kino nieczynne - spektakl baletowy

20 grudnia (środa): g. 14 i g. 16.15 - „Pierwsza Gwiazdka”; g. 18.30 - „Cicha Noc”; g. 20.30 - „Totem”.

21 grudnia (czwartek): g. 14 i g. 16.15 - „Pierwsza Gwiazdka”; g. 18.30 - „Cicha Noc”; g. 20.30 - „Totem”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry