Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Piątek, 22 maja 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Wykład UTW

Słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy 16 maja o g. 11 do Marketu z kulturą (ul. Płocka 86) na wykład pn. ,,Z rodziną dobrze nie tylko na zdjęciu… czyli o sztuce rozwiązywania sporów’’. Wykład poprowadzi Katarzyna Ornarowicz, andragog, trener, animator społeczno-kulturalny.


 
Koncert zespołu No To Co

W niedzielę, 17 maja o godz. 19 w ramach XI Festynu Rodzin na terenie parafii św. Maksymiliana Kolbe wystąpi z koncertem grupa skifflowa No To Co. Współorganizatorem festynu jest MCK w Płońsku.
Na festynie o godz.15.50 zaprezentuje się także działający przy MCK chór Allegro Coro. ZAPRASZAMY! Repertuar zespołu No To Co oparty jest na polskim folklorze, w powiązaniu z elementami rock&rolla, z nieznanym wcześniej na polskim gruncie stylem skiffle. Zespół znany jest z takich przebojów jak: „Te opolskie dziouchy”, „Po ten kwiat czerwony”, „Hej bystra woda”, czy „Ach Franka, Franka” oraz tych z najnowszej płyty zatytułowanej „Gdybym miał forsę” m.in. „Jak ogień las”, „Ballada tatrzańska”, „Piękna miłość”.

 
Maraton krawiecki

Pracownia artystyczna PoCoMiTo MCK zaprasza na sobotnie spotkanie z modą, czyli warsztaty krawieckie dla starszej młodzieży i dorosłych, również dla początkujących, 23 maja w godz. 11-15. Warsztaty poprowadzi Beata Pozorek. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp 25 zł. Obowiązują zapisy: tel. 23 683 44 36.

 
Koncert z okazji Dnia Matki

Zapraszamy w niedzielę, 24 maja o godz. 15 do rynku miasta na uroczysty koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej, solistów Doroty Szczepańskiej i Kryspina Dawidko oraz Mażoretek.

 
Uwaga konkursy!

W związku z planowanym w sobotę, 30 maja Dniem Książki w ramach ,,XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom’’, pracownia artystyczna PoCoMiTo MCK zaprasza do udziału w konkursach: * konkurs plastyczny dla dzieci 6-10 lat ,,Mój ulubiony bohater literacki” * praca dowolną techniką plastyczną, format pracy - A3 * konkurs fotograficzny dla młodzieży 11-16 ,,Czytanie to nie obciach * autorska fotografia wywołana w formacie A4 lub A5.
Prace należy składać do 22 maja do pracowni PoCoMiTo (ul. Płocka 24), tel. 23 683 44 36. Regulamin dostępny na www.facebook.com/pracowniamck

 
Zapraszamy do Poczekalni na bezpłatne seanse filmowe!

„Kino w Poczekalni” jest kontynuowane w tymczasowej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury - Markecie z kulturą mieszczącym się przy ul. Płockiej 86. Wstęp wolny!
Repertuar (seanse g. 18.30): 14.05. - „Co jest grane Davis”; 15.05. - „Mów mi Vincent”; 16.05. - „Hobbit. Bitwa Pięciu Armii”; 21.05. - „Mama”; 22.05. - „Serce, serduszko”; 23.05. - „Pani z przedszkola”; 28.05. - „Jobs”; 29.05. - „Whiplash”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry