Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Poniedziałek, 5 grudnia 2016 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

DOM KULTURY W PŁOŃSKU ZAPRASZA

Kultura pomaga - Niech Szymek ZOBACZY jakich ma przyjaciół

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku włącza się w akcję zbierania pieniędzy na leczenie Szymona Stankowskiego. Zapraszamy do udziału w naszych imprezach i przedsięwzięciach kulturalnych oraz wsparcia akcji dowolną kwotą. Pieniądze były i będą zbierane m.in. podczas: koncertu Ani Brody (odbył się 29  listopada); spektaklu baletowego „Jezioro łabędzie” (18 grudnia, godz. 19); jarmarku bożonarodzeniowego (10 grudnia, godz. 13-18) oraz codziennie w Bistro Karma Kultury, gdzie będzie wystawiona specjalnie oznakowana skarbonka. Akcja będzie kontynuowana podczas kolejnych imprez do końca stycznia.

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sobotę, 3 grudnia o g. 11 do sali wielofunkcyjnej MCK, na wykład „Moda nie zna wieku”, który wygłosi Paulina Grzechnik - doradca wizerunkowy, stylistka.

Mikołajki z MCK

We wtorek, 6 grudnia o godz. 17 zapraszamy do holu kina na wspólne ubieranie choinki oraz bezpłatny pokaz filmu „Święty Mikołaj dla wszystkich”. Dzieci, które 3 i 4 grudnia (sobota i niedziela) przyniosą do bistro Karma Kultury własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową, otrzymają bezpłatną wejściówkę na film. Ilość wejść ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na Jarmark świąteczny

Pierniczki, stroiki, bombki, anioły, maskotki, ceramika i inne niepowtarzalne ozdoby świąteczne - w to wszystko będzie można zaopatrzyć się podczas Jarmarku świątecznego, który odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w godz. 13-18 w sali wielofunkcyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Zapanuje bożonarodzeniowy nastrój. W programie też warsztaty plastyczne dla dzieci o godz. 13.30. Przyjdź koniecznie, warto!

Finał Samorządowego Konkursu Wiedzy o Płońsku

Tegoroczna edycja międzyszkolnego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia o godz. 10 w sali wielofunkcyjnej MCK. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, jego celem jest popularyzacja wiedzy o historii Płońska, współczesności miasta oraz zasad funkcjonowania samorządu lokalnego. Regulamin dostępny na stronie www.mckplonsk.pl

Wykład Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W sobotę, 17 grudnia o g. 11 zapraszamy słuchaczy Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do sali wielofunkcyjnej MCK, na wykład „Aparat ruchu - profilaktyka zachowawcza w najczęstszych dolegliwościach”. Wykład poprowadzi fizjoterapeutka Małgorzata Leszczyńska.

Balet ,,Jezioro łabędzie” na scenie płońskiego kina

Miejskie Centrum Kultury  w Płońsku zaprasza na „Jezioro łabędzie”, klasyczny balet Piotra Czajkowskiego w wykonaniu Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Uznani na całym świecie artyści wystąpią w niedzielę, 18 grudnia o godz. 19 w sali widowiskowo-kinowej MCK. Bilety - 80 zł (parter), 70 zł (balkon). Sprzedaż biletów - kasa MCK, ul. Płocka 50, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.

Wigilia w Rynku

W niedzielę,  18 grudnia organizatorzy zapraszają na Wigilię w rynku miasta w g. 14-17. Jak przystało na Wigilijną Wieczerzę, nie zabraknie smacznych wigilijnych potraw oraz świątecznych życzeń i kolęd. Płońszczanie będą mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zaśpiewać kolędy i usiąść wspólnie do wigilijnego stołu.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, Urząd Miejski w Płońsku, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

Repertuar kina Kalejdoskop

1 grudnia (czwartek): g. 16 - „Trolle - 2D”; g. 18 - „Dr Strange - 3D”; g. 20.30 - „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

2 grudnia (piątek): g. 16 - „Wilk w owczej skórze”; g. 18.15 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 3D”; g. 21 - „Jestem mordercą”.

3 grudnia (sobota): g. 13 i 15.15 - „Wilk w owczej skórze”; g. 17.30 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 3D”; g. 20.30 - „Jestem mordercą”.

4 grudnia (niedziela): g. 13 i 15.15 - „Wilk w owczej skórze”; g. 17.30 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 3D”; g. 20.30 - „Jestem mordercą”.

7 grudnia (środa): g. 16 - „Wilk w owczej skórze”; g. 18.15 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 3D”; g. 21 - „Jestem mordercą”.

8 grudnia (czwartek): g. 16 - „Wilk w owczej skórze”; g. 18.15 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 3D”; g. 21 - „Jestem mordercą”.

DOM KULTURY W RACIĄŻU ZAPRASZA

Repertuar „Kina za Rogiem”

1 i 8 grudnia (czwartek): g. 15 - „Rabusie fistaszków”; g. 17 - „Planeta singli”.

2 i 9 grudnia (piątek): g. 15 - „Ratchet i Clank”; g. 17 - „Drogówka”.

7 grudnia (środa): g. 15 - „Robinson Crusoe”; g. 17 - „Seks, miłość i terapia”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry