Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Środa, 7 października 2015 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Prezentacje Chopinowskie

Zapraszamy w piątek, 9 października o godz. 18 do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Płońsku na Prezentacje Chopinowskie w wykonaniu uczestników XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Organizatorzy: Mazowiecki Instytut Kultury, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Płońsku.

Recital Jacka Borkowskiego podczas inauguracji

Płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


W poniedziałek, 12 października o godz. 18 w nowej sali kina Kalejdoskop w Płońsku po raz dwunasty rok akademicki 2015/2016 rozpocznie Płoński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wykład inauguracyjny nt. ,,Płońsk z perspektywy 25 lat samorządności’’ wygłosi Andrzej Pietrasik, burmistrz Płońska. „Gaudeamus Igitur” wykona chór Allegro Coro MCK pod dyrekcją Mariusza Wrzesińskiego. Gościem spotkania będzie polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz wokalista, Jacek Borkowski, który wystąpi w recitalu „Żyłem jak chciałem”.

Casting do spektaklu muzycznego

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku i Grupa Teatralna ,,Kartonik” zapraszają na casting do spektaklu muzycznego ,,Królewna i Herbatniki”. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat, które chciałyby przeżyć przygodę ze sceną. Na casting należy przygotować krótki utwór muzyczny, fragment tekstu i dużo dobrego humoru.

Zgłoszenia na listę castingową proszę przesyłać na adres: mck_plonsk@poczta.onet.pl Termin nadsyłania zgłoszeń: 14 października. Termin castingu: 19 października, godz.16.00, MCK w Płońsku.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry