Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Czwartek, 24 kwietnia 2014 r.
Bieżący numer
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zaprasza


Bezpłatnie rozliczysz się z fiskusem

W każdy poniedziałek (do 28 kwietnia, z wyjątkiem Poniedziałku Wielkanocnego) w g. 16.15-17.30 w Bistro Qultura (ul. Płocka 39 obok ratusza), dyżur będą pełnić pracownicy Urzędu Skarbowego w Płońsku, którzy bezpłatnie pomogą wypełnić deklarację podatkową.

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy 26 kwietnia o g. 11 do Marketu z kulturą (ul. Płocka 86) na kolejny wykład pt. ,,Potęga sztuki Rembrandta’’, który wygłosi Katarzyna Liwak-Rybak, doktorantka Instytutu Sztuki PAN, historyk sztuki Muzeum w Wilanowie.
 

Dom Kultury w Raciążu zaprasza


Wychowanie przez kulturę

23 kwietnia, godz. 13 w ramach realizowanej przez Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji  kampanii pt.: „Wychowanie przez kulturę”, zapraszamy na spotkanie z autorem kontynuacji przygód Pana Samochodzika, Arkadiuszem Niemirskim - skierowane do starszych dzieci - uczniów podstawówek i gimnazjów.
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry
Pasek na dole strony
Artykuły z wydania nr 16 (993) - 23 kwietnia 2014 pojawią się na stronie w dniu 28 kwietnia, tymczasem zapraszamy do galerii internetowej oraz działu sport!