Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Niedziela, 21 grudnia 2014 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Dom Kultury w Płońsku zaprasza


Zaproszenie na wernisaż

W piątek, 19 grudnia o godz. 18 zapraszamy do Galerii P w Płońsku na wernisaż wystawy Jarka Urbańskiego. Artysta rzeźbiarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie szlifował swój warsztat na wydziale Rzeźby w Pracowni Ceramiki. Zajmuje się głównie dużą i małą formą rzeźbiarską, ale swe pasje i umiejętności chętnie angażuje również w inne projekty. Wykorzystuje przy tym ceramikę, żywicę, metale kolorowe, złom, materiały z odzysku, drewno i kamień.

Spektakl teatralny dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza w sobotę, 20 grudnia o godz. 16 do Marketu z kulturą na spektakl teatralny ,,Tajemnicze przypadki świętego Mikołaja’’ w wykonaniu Teatru Duże Dzieci z Koziebród.

Wstęp 5 zł. Zakup biletów wstępu w Bistro Qultura /Płocka 39/ od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty godz. 10-14. Ilość miejsc ograniczona.

Wigilia w Rynku

W niedzielę, 21 grudnia organizatorzy zapraszają na Wigilię w rynku w g. 14-17. Jak przystało na wigilijną wieczerzę, nie zabraknie smacznych wigilijnych potraw oraz świątecznych życzeń i kolęd. Płońszczanie będą mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zaśpiewać kolędy wraz z chórem Allegro Coro MCK i usiąść do wigilijnego stołu. Wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami Płońska świąteczne piosenki zaśpiewa pani Mikołajowa, czyli Anna Mika. Wigilii, jak co roku, będzie towarzyszyło przekazanie przez płońskich harcerzy na ręce gospodarza miasta „Światełka Betlejemskiego”. Organizatorami Wigilii w rynku są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, Urząd Miejski w Płońsku, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

Powitanie Nowego Roku

Jak co roku burmistrz Płońska i Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zapraszają w noc sylwestrową do rynku miasta, 31 grudnia 2014/1 stycznia 2015 w g. 23.30- 0.30, na wspólną zabawę z DJ, powitanie Nowego Roku przy lampce szampana oraz pokaz sztucznych ogni po północy.

UWAGA, utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją Sylwestra w rynku miasta informujemy, o utrudnieniach, jakie wystąpią w ruchu w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w g. 23.00-1.00. W tym czasie nieprzejezdne będą ulice dojazdowe do rynku miasta. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają i proszą o wyrozumiałość.

Zapraszamy do Poczekalni na bezpłatne seanse filmowe!


„Kino w Poczekalni” - Market z kulturą (ul. Płocka 86). Wstęp wolny! Repertuar (seanse g. 18.30): 19.12. - „Zacznijmy od nowa”; 20.12. - „Podróż na sto stóp”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry